Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ezt nagyon elronto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tarak kérdése:

Szerintetek ezt nagyon elrontottam? Lanyoktol kerek segitseget.22/f

Figyelt kérdés

Eleinte a csaj nagyon vonzodott hozzam. Masodjara mar egyutt tancoltunk egy szorakozohelyen, lesmarolt, hazavittem, megortent minden aktus. Szoval megvolt- tehat ertitek mire gondolok, nem vagyok szuz.


Harom nappal kesobb moziba mentunk, de csokolozni, semmit se akart. Csak megneztuk a filmet, hazavittem. Valamitol elment a kedve...

Nem irtam neki 4 napig. Most meg tegnap irtam, hogy nem akar e valamit csinalni, de nem volt valasz. Jo fiatelember vagyok, gentleman, ez nem tetszik a csajoknak.


De mitol ment el a kedve ennyire? Mar nem is valaszol nekem.

Legyszi segitsetek, hogy tanulhassak belole.


2013. dec. 11. 04:09
 1/7 A kérdező kommentje:
vagy fiuktul is, tokmindegy
2013. dec. 11. 04:09
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy kaland voltál neki, semmi több.
2013. dec. 11. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de akkor miert akart moziba menni? Szar ugy...
2013. dec. 11. 04:24
 4/7 anonim ***** válasza:
Mert fizetted. Én is kihasználtalak volna a helyében, csak szex sem lett volna.
2013. dec. 11. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
# 4 Mit nézünk?
2013. dec. 11. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
hát ha elötte érdeklődött irántad és a szex után már nem akkor nem lehet hogy ott volt valami gáz...:D
2013. dec. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Többnyire ilyenkor a szex a gond, lehet nem voltál elég jó neki...bár átbulizott éjszaka utáni szex a legtöbb alkalommal nekem csalódás volt, mégha amugy tuti is lett volna minden....ejjj, ejj, ezért nem viszünk haza senkit a buliból,ha komolyat akarunk... a pia, a fáradtság és az ismeretlenség mind ront a helyzeten.
2014. jan. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!