Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A szerelemtől tutira megváltoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelemtől tutira megváltozol és kifordulsz önmagadból?

Figyelt kérdés
És nem tudsz a feladataidra koncentrálni, mert mindig egy valakin kattog az agyad? Ez igy elég rosszul hangzik. El lehet ezt kerülni, hogy a szerelem mellett megmarad a régi éned? Vagy mindenképpen felfordul a világ?
2009. nov. 23. 20:12
 1/9 anonim ***** válasza:
hát, ha úúgy igazán szerelmes leszel, akkor bizony nincs mit tenni :) de ez az állapot azér viszonylag hamar elmúlik. és ennyire szerelmes nem is lehetsz akárkibe, de védekezni se tudsz ellene. sajnos csak viszonzatlanul volt részem benne, de még annyira igy se volt rossz
2009. nov. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát én biztos voltam benne, hogy nekem majd megmarad az eszem, ha szerelmes leszek...................nem jött össze.

Folyton Rá gondolok és mindig azon jár az eszem, hogy vajon mit csinál és Ő is rám gondol-e , meg ilyenek. De azért nem annyira brutális a dolog, mert e mellet tudok teljesíteni a suliban és ha nem is csak arra amire kéne, de elég jól tudok koncentrálni is.és a régi énem megmaradt, csak mostanában a föld felett szállok, ahelyett, hogy a földön járnék( eddig mindig realista voltam)

2009. nov. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem. Bár soha nem lettem volna szerelmes.
2009. nov. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

ez a szerelem olyan kicsit mint a drog,nemde?

már azért, hogy olyan érzéseket vált ki belöled,amiket amugy normál állapotban nem érzel..

2009. nov. 23. 20:25
 5/9 anonim ***** válasza:

asszem NGC n van egy dokumentumfilmsorozat aminek az egyik része ezzel foglalkozik. érdemes megnézni. abban mondják hogy egyeseknél a szerelem drogosokéhoz hasonló extázishoz és akár függőséghez is vezethet.

asszem "mindennapi tudomány" a sorozat cime csak nemtudom melyik évad melyik rész, esetleg keress rá hátha adják mostanában is

2009. nov. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

első válaszoló és 20:32 es vagyok, na a filmre nem találtam rá, de egy cikksorozat van róla, minden a szerelemről amit csak tudni szeretnél

[link]

2009. nov. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi:)
2009. nov. 23. 20:40
 8/9 anonim ***** válasza:

van 3. cikk is, csak a 2. alján valamiért nem elérhető, ittvan közvetlenül

[link]

2009. nov. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én teljesen így voltam. Kifordultam magamból, a fellegekben jártam. :) Nagyon boldog voltam...és folyton ez járt az eszemben.

Csak sajnos anyum közbe lépett. :'( De sajnos a barátom se nagyon "harcolt" azért hogy együtt maradjunk.

Egy szép emlék maradt. =)

L/14

2009. nov. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!