Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elmondjam neki, hogy még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki, hogy még nem csókólóztam senkivel?

Figyelt kérdés
Találkoztam egy sráccal és ha minden igaz lesz második alkalom is! Megakart csókólni, de elutasítottam, nem volt belőle probléma! De másodszor már nem akarom elutasítani! Nem tudom, hogy megmondjam-e neki, hogy csak azért nem akartam, hogy megcsókóljon, mert még sosem csókólóztam!

2013. dec. 14. 13:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Tedd azt.
2013. dec. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De nem ciki? Mármint tudom hogy neki már voltak barátnői...
2013. dec. 14. 13:09
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ciki, én sem csókolóztam még és én is elfogom mondani majd a csajnak ha odáig jutunk :D
2013. dec. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan mondd meg neki szerintem,ha valóban komolyan érdeklődik irántad,akkor ügyet sem vet rá,csak jobban oda fog figyelni rád. :) És miért lenne ez ciki? Inkább tudjon róla szerintem,az őszinteség az embereknek jobban esik,mintha utána kiderülne.
2013. dec. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Alapesetben nem mondanám meg a helyedben, de ha már így történt, hogy visszautasítottad emiatt, akkor szerintem inkább mondd meg neki. Csak azért, hogy ne legyen belőle félreértés! Ne higgye azt az elutasítás miatt, hogy nem kell neked, mert csak barátként tekintesz rá!
2013. dec. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

En jocskan elmultam mar 17, mikor eloszor csokoloztam. Reszben cikinek tartottam, hogy még eddig nem, reszben kevesbe. Aztan tok reszegen volt az egesz, a fiu nem tudta, hogy ez az elso… nem feltetlen kell tudnia, majd esetleg utolag elmondhatod neki. Bennem volt egy olyan erzes, hogy legyek mar tul rajta, de akkor pont nem terveztem, hogy ez fog tortenni.

De fugg attol, hogy hany eves vagy.. :)

2013. dec. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
16/L
2013. dec. 14. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!