Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszhettem egyáltalán a srácnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszhettem egyáltalán a srácnak?

Figyelt kérdés

Még régen egy ált. suliba jártunk csak ő 4 évvel idősebb nálam. Nyár előtt május környékén láttam meg mikor felszállt a buszra (nem tudtam kicsoda csak ismerős volt, aztán jöttem rá, h honnan ismerem látásból). Mikor néhányszor ránéztem legtöbbször engem nézett. Aztán másnap megint láttam. Hátul voltam, hátrajött és leült a velem szembe álló ülésre. De akkor nem nézett rám sokat :/ Nemrég szakított a bnőjével akivel elég rövid ideig járt. Szóval most nem értem, hogy bejöttem neki egyáltalán? :(

16/L


2009. nov. 24. 17:07
 1/4 anonim válasza:
Biztosan tetszettél neki, ha téged nézett:) Várd meg, míg megszólít, majd akkor biztosra fogod tudni.
2009. nov. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát figyelj ezt pontosan csak a ö tudhatja, de most ugy öszintén, nem akarok senkit megbántani, de ez semmit nem jelet h leült veled szembe, más ellenkezö nemü n ült még soha veled szemben? De sose lehet tudni, de sztem ne bizd tulságosan el magad! Igy, h semmi részlet elég nehéz kikövetkeztetni!
2009. nov. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jó, csak érted ülhetett volna máshova is. Mondjuk akár ott maradhatott volna az egyik ismerősénél is aki ott volt a buszon..
2009. nov. 24. 20:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát éppenséggel maradhatott volna ott is, de ki tudja mi járt a fejében.... Mindenesetre gondolkodj pozitivan,(ha találkozol vele, sose légy szomoru, és legyél határozott és nöies...) csak ne épits olyan álmokat, amelyek nem teljesülhetnek be, hidd el, tudom milyen az amikor egy fiu olyan jeleket küld az irányodba, hogy bejösz neki, tetszel neki, meg ilyenek... de van hogy csak azért csinálja, hogy picit "élvezze az élete" vagy épp váljon szabaddá, de van olyan helyzet is hogy egyszerüen csak azért, hogy játszon veled... te mit érzel, ha összefuttok milyen reakciot váltasz ki belöle? Hát ö belöled?
2009. nov. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!