Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem vesz észre senki? 17/l

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vesz észre senki? 17/l

Figyelt kérdés

Elegem van abból, hogy senki nem akar velem ismerkedni, ha én nyomulok rájuk ,akkor meg lepattintanak. Nem értem, mi a baj velem...

Pedig nem is vagyok undorítóan csúnya vagy ilyesmi(kék szem, szőke haj, 170 cm, 50 kg), a személyiségemmel sem hiszem, hogy gond lenne, sokan mondták, hogy jófej vagyok, stb.

Nem értem, milyen gond van velem, de egyszerűen semmi nem jön össze.


2013. dec. 14. 23:48
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy hiába írod le a paramétereid, ettől nem fgjuk tudni hogy nézel ki, nem azért mondom, hogy rakjál képet, hanem csak úgy. Egyébként inkább a belsőddel lehet a gond.
2013. dec. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
ha megint elfordulnak a hátukat mutatva játszd le nekik ezt http://www.youtube.com/watch?v=mVWoq7BRQtg
2013. dec. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Talán mert mindig hazudsz kisfiam.
2013. dec. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
mert nem alszol
2013. dec. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Csak fogalmam sincsen, hogy mi. Senki sem mondja, szóval nem hiszem, hogy az.Persze olyan embereket kérdeztem meg, akik őszinték velem.
2013. dec. 14. 23:51
 6/24 anonim ***** válasza:
Irj privit kérdezö:)
2013. dec. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Unalmas lehetsz, nem olyan, mint én. Mondjuk én férfi vagyok! :D

Valami kiakasztó, taszító van benned.

2013. dec. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Vedd le a láthatatlan köpenyed :) és akkor észre fognak venni ;) :D
2013. dec. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Igen de ilyenkor minél jobban kapálózol annál jobban menekülnek majd előled.


Várd ki a megfelelő alkalmat. Addig is szenteld az energiáidat azokra akik a barátaid.

2013. dec. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Ha mutatsz egy fotót meg mondom mit változtass...

vagy épp ne változtass

2013. dec. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!