Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan legyek gyökér?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek gyökér?

Figyelt kérdés

az összes lány a gyökér pasikra bukik! ennyi!

legalábbis miután meglátnak egy gyökér gyereket már szaladnak oda.

én hiába vagyok őszinte, kedves, vicces, mosolygós, ezek mellé magas, helyes, ugyanakkor határozott és magabiztos, kitörölhetem vele a seggem!

Nincs olyan lány, aki nem a gyökerekre bukik? És szó szerint !bukik!, ugyanis a gyökér gyereket szó nélkül lepippantja bármelyik csaj.



2013. dec. 15. 02:00
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Mit ittál?
2013. dec. 15. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
ás egy gödröt, locsold magad sokat és ha nől rajtad virág akkor gyökér leszel.
2013. dec. 15. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
60%
*áss
2013. dec. 15. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
48%
én meg rád bukok. hogyan legyek ribi aki a gyökerek után fut?:S
2013. dec. 15. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
nem ittam semmit! alapból ilyen vagyok, de unom hogy kis álszent szende csajok a legnagyobb ribäncok...
2013. dec. 15. 02:03
 6/36 anonim válasza:
Te nem a r-bancokra buksz?
2013. dec. 15. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%

"legalábbis miután meglátnak egy gyökér gyereket már szaladnak oda."


ezt én is úgy utálom, de hát így vagyunk programozva mi nők. múltkor is jöttem haza a boltból, arra jött egy gyökér gyerek, nekem meg bekapcsolt a gyökér relém, és futnom kellett hozzá. sajnos elejtettem a szatyrot, és elgurult a parizer meg a krumpli :( aztán ugye le kellett pippantanom, mert hát mi nők, ugye, ilyenek vagyunk, és közben tökre paráztam, nehogy elvigye valaki a 10 deka trappistát meg a teszkó májast a szatyromból.

2013. dec. 15. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
93%
Általánosítasz. Én például gyökér vagyok, mégsem pippantanak le a leányok.
2013. dec. 15. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
én próbálok olyan csajok felé orientálódni, akik nem úgy néznek ki mint a ribäncok, de mégis azok.
2013. dec. 15. 02:06
 10/36 A kérdező kommentje:
egy diszkóba is elmegyek, dörgölődzik hozzám az összes szuka, nagy részük azonnal lesmárol+dugható is. Kb ők "kérnek" meg csináljam meg őket! Ilyen lányok agyában mi jár? tojásleves lötyög csak?
2013. dec. 15. 02:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!