Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elhívtam randizni, el is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívtam randizni, el is jött, és nagyon aranyos volt. Már nem kellene izgulnom a második randi miatt, de mégis, hogy küzdjem le? 17F

Figyelt kérdés

Szóval egy béna bálon találkoztunk, szerinte is béna volt és vagy két órán át csak ácsorogtunk, cigarettáztunk és beszélgettünk.

Másnap összezsedtem a bátorságom és írtam neki facebook-on, aztán múlt héten elmentünk kávézni meg antikvariumba.

Végig mosolygott, nevetgélt és csomó mindent mesélt, hogy miket szeretne a jövőben, mennyire szeret bizonyos dolgokat és hasonlók, én körülbelül elolvadtam tőle.:D

Mikor a buszmegállóban elbúcsúztunk, adott az arcomra egy puszit és integetett még a buszból.

A hét folyamán is beszélgettünk minden nap, bár nagyon keveset, mert nincs ideje, rengeteget tanul és rajzol, este körülbelül egy óra szabadideje van.


Már felvetettem neki, hogy a héten is csinálhatnánk valamit, amivel ő is egyetértett.


Már csak kérdés, hogy mit csináljunk és HOGY NE IZGULJAM SZÉT AZ AGYAM KEDD DÉLUTÁN 4 ÓRÁIG?


Arra gondoltam, hogy megnéznénk egy kiállítást, (tudom, hogy még nem látta) aztán ennénk valami finom sütit egy különlegesebb cukrászdában.

Okos, elvont művész lány.


Szóval?

17F (15L)



2013. dec. 15. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Tereld el a figyelmed.

Szerintem tök jó érzés ez a fajta izgulás. Én egyenesen elfogadom és élvezem, mintsem hogy elfojtsam.

2013. dec. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Èn is élvezem, de nem tudok figyelni semmi másra.:D
2013. dec. 15. 22:11
 3/5 anonim ***** válasza:
ha már olyan kemény vagy h "cigarettázol" 17 évesen , most mit f*sol egy 2. randitól ?
2013. dec. 16. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
:))
2013. dec. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szerintem cigarettázni oké, és azért izgulok, mert szeretem.
2013. dec. 16. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!