Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek ha bejőn a csaj de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha bejőn a csaj de a b. nőjétől nem lehet kezdeményezni se. Mi legyen?

Figyelt kérdés
Mit tegyek, ha lenne egy nagyon jó csaj, de a b.nője annyira tapadós. Úgy értem sosincs, egyedül a csaj nem lehet rendesen beszélgetni vele anélkül, hogy a b.nője ne legyen ott. Ez engem egy kicsit idegesít és nem tom mit tegyek. Olyan a b.nője mint egy pióca szentem le is szabályozza, de a csaj olyan fúúúú. De valahogyan csak meg kéne tenni az első lépést nem? Erre kérnék válaszokat. Én 15F ő15L.
2009. nov. 25. 00:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Ismerem az érzést. :D Én sem tudok a dologra javaslatot.
2009. nov. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hm.. ez elég sz**r helyzet... én is benne voltam,olyan szinten hogy nekem is volt b.nöm/onokatesóm(majdnem ugyan az azt hittem akkor róla hogy ö 2az 1ben) akiirányitott/vagyis akart... és miatta veszitettem el egy fiut akit szerettem.

Ha a csajszi hagyja magát akkor megbánja ahogy én is... de fiatalság bolondság.. én is akkor 14-15 éves voltam. És hát tudod szerezd meg a csajszi számát vagy msn vagy akármi amiröl birtok komunikálni és kérd meg hogy találkozzatok randizzatok es hagyja ki a barátnöjét..persze ha te is ugyan igy tetszel neki... remélem mondtam valamit ezzel...

2009. nov. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ismerem az érzést, engem is irritálnak az ilyen csajok, borzasztóak tudnak lenni
2009. nov. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez általában úgy van, hogy van 1 félénkebb lány, aki mondjuk elég szép, van 1 csúnyább de nagyszájú, bunkó lány. Na ez a bunkó szokott a pióca lenni. Az Irányító.
2009. nov. 25. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyszerre beszélgetsz a kettővel, aztán elkéred az msnjüket. Értelemszerűen azzal folytatod, aki tetszik.
2009. nov. 25. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát pedig ez így eleve bukta. Ha nem vagy jóba a b nőjével akkor mindig fúrni fog téged és a csaj lehet hogy előb hallgat egy lelki jóbarátra mint egy pasira.
2009. nov. 25. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bazz, fizetsz egy idegennek, hogy amikor X óra tájt megcsörgeted, küldjön egy előre megírt sms-t a pióca számára, hogy nagyon szeretne beszélni vele, fülig szerelmes belé találkozzanak ekkor+ekkor alsó hangon 50 méterrel arrább. Legalább meglátod, ki akarja jobban hármasban csinálni.
2009. nov. 25. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Odamész a lányokhoz...

Sziasztok ne haragudjatok, de beszélhetnék veled pár szót négyszemközt?!

És ne engedd, hogy beleszóljon a másik lány, mert nem vele akarsz beszélni...ennyi...

A határozott fellépés kíváncsivá teszi a lányokat, főleg, ha olyan titokról van szó, ami csak két emberre tartozik...

Na csak próbáld ki...

Ha azt mondja valamelyik, hogy nyugodtan elmondhatod mindkettejük előtt, akkor mond azt, hogy:

"Sajnálom, de amit mondani akarok az csak rá/rád tartozik, legalábbis nekem jól esne egyedül neki/neked elmondani aztán, ha akarjátok megbeszélhetitek..."

2009. nov. 25. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Andrewka ***** válasza:

Beszélgess kötetlenül mindkettővel. Múszáj eleinte jóban lenned a tapadós lánnyal is mert ha elkezd fúrni akkor nem sok esléyed marad. Aztán előbb-utóbb lesz lehetőséged kettesben is beszélgetni a kiszemelttel. És akkor hivd el randira. De legyen egyértelmű h kettesben. Innentől már sínen van az ügy.


22/f

2009. nov. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!