Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bejön 1 csaj de nem merek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejön 1 csaj de nem merek kezdeményezni, mi legyen?

Figyelt kérdés

Van a sulinkba egy 1-gyel alattam járó csaj, nekem nagyon bejön de nem merek odamenni hozzá. Egy emeleten van a termünk is. Szünetekbe alig látom, mindig elvonul 1-2 barátnőjével máshova. Eddig nem beszéltünk még egy szót se.

Hogyan kezdeményezzek? Vegyem fel msn-re (szerintem szánalmas), hivjam el valahova (úgy hogy nem is ismerem és egy szót nem beszéltünk) vagy mit tegyek? 17F


2010. ápr. 25. 22:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Kezdeményezz.
2010. ápr. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Csak menj oda hozzá beszélgetni egyet. A többi adja magát.
2010. ápr. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
És milyen témával? Mondom eddig egymáshoz se szóltunk... az meg gáz lesz ha elküld a rákba :D Nem tudok jól beszélgetni
2010. ápr. 25. 23:04
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha egy emeleten van a termetek akkor csak akad valaki aki vele is és veled is jóban van. . .ha van ilyen kérd meg h segítsen. . .ha nincs akkor egyedül kell megoldanod ezt a dolgot!!!
2010. ápr. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Huhh. Nem egyszerű helyzet.

Figyeld meg, hogy merre mozog. Ha van olyan időszak, hogy egyedül van, akkor állítsd meg. Mond el neki, hogy szimpatikus neked. Kérdezd meg tőle, hogy van-e kedve veled taláklozni a sulin kívül. Ebből kap egy kis képet rólad.

Sajnos ezután 2 dolog lehet:

Egy, Ő is kedvel téged, és kialakul egy beszélgetés.

Kettő, hidegen hagyod őt és azt mondja, hogy barátok lehettek.

Mindegy, melyik történik. Te tettél annak érdekében, hogy közeledjetek egymás felé és soha nem mondhatod majd el magadról, hogy meg sem próbáltam. Ez büszke emberré fog tenni téged.

Mindent bele!

2010. ápr. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ezért kell gyakorolni. Életedben még tucatnyi nő fog legjobb esetben is elküldeni a rákba, de a jó benne, hogy viszonylag jók a túlélési esélyeid.
2010. ápr. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Érdekes ha még sose beszéltél vele akkor honnan tudod az msn címét ? :o

Tanácsom pedig hogy próbálj mindig a közelében lenni, de legyél távolságtartó tehát maradj háttérben. És bízd a sorsra. Ha a sors is úgy akarja összehoz titeket, mert majd összehoz egy olyan szitut amikor odamehetsz hozzá. Pl. elejt valamit te odamész hozzá és felveszed neki. Ezt nagyon tudják értékelni a lányok :). Ha meg nem jön össze ilyesmi szitu akkor meg azt jelenti hogy a sors nem akarta, hogy összejöjj vele valami miatt...(megkímélni akart egy csalódástól) tehát bárhogy is történik jól jársz. :). Ez a lényeg. És utána gondolj arra, hogy ha még tovább tanulsz és ott is lesznek még lányok és lehetőségek. Tehát bízz az életben. Ha az életed forgatókönyvében nem szerepel az a lány, akkor úgyse jönne össze nekem ez a mottóm.

2010. ápr. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Már miért lenne gáz MSN-nen? Főleg, ha ilyen "gond"od van, hogy nem mered élőben leszólítani (én sem merném :)), szerintem a kezdőlépést meg lehet tenni MSN-en is.

F/19

2010. ápr. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Intézd úgy, hogy suli után pont akkor érj oda a bmw-vel a kijárathoz, amikor ő kilép. kérdezd meg, hogy elviheted-e. Hidd el, hogy meg hát.

Ha nincs bmw-d, akkor merci, audi, lexus, jaguár, ami esetleg szóba jöhet. ha ezek sincsenek, akkor szüzen fogsz meghalni

2010. ápr. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hát, előttem már mondtak pár jó ötletet.

Szerintem figyeld a lehetőségeket, esetleg ha egyedül vár a terem előtt, vagy valahol, kérdezz rá, milyen órája lesz, hány órája lesz... Ha pl. ugyanannyi órátok lesz, vagy netán te előbb végzel, akkor felajánlhatod neki, hogy megvárod, és utána elmentek valamerre... :) Szerintem ez korrekt.

L/15

2010. ápr. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!