Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mióta szexis egy lány cigivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta szexis egy lány cigivel a kezében, szájában?

Figyelt kérdés

Sokkal több nő cigizik mint férfi.

Sőt, csomó filmben a csaj rágyujt egx cigire ésa pasinak ez tetszik.

MMióta szexis a dohányzás? Bejon ez a fiúknak?



2013. dec. 20. 22:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%

Itt szinte senkinek sem jön be. Ha elgondolkozol a mellékhatásairól, senkinek sem nagyon jön be.

Anno dögös volt a 70-80-90es években.

2013. dec. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
semmióta
2013. dec. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Baromság!

Nem szexis, soha nem volt az és soha nem is lesz az!

undorító ocsmány íz szag látvány!

2013. dec. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Engem taszítanak az erős dohányos lányok. Ha hétvégente elszív pár szállal egy buliban, az rendben van teljesen, de ha napi szinten elszív fél-egy dobozzal, az már gáz. Kinézek sokszor a munkahelyem ablakán napközben, és 16-17 éves lányok úgy szívják, mint ha muszáj volna. SOsem értettem. :D
2013. dec. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
73%
Nem szexis. De van olyan lány, akinek jól áll, és jól néz ki vele..
2013. dec. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert a filmben a cigi fallikus szimbólum és a férfi ezen élvezkedik. De mint tudjuk a való élet más.
2013. dec. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Lehet h régen volt divat de nekem bejön. Annak ellenére h a dohányos nőket nem bírom (legalábbis nem viselném el) viszont a party dohányos csajokkal semmi bajom.

És ebben a témában amúgy elég fontos h a kettőt megkülönböztessük.


Egyébként pontosan ami bejön, ha egy jó nő, közel ül hozzám: rágyújt egy cigire, persze én gyújtom meg neki. A cigit úgy tartja a kezében, h a csuklója tenyér felőli része felém néz (testbeszéd). Utána a szexi rúzsozott ajkaiból o betűt formálva, lassan az arcomba fújja a füstöt... hát az valami eszméletlen beindít.

Lehet itt a mellékhatásoktól félni de ilyenkor (mégegyszer megjegyzem jó nőről van szó) én inkább szexinek érzem.


22/F

2013. dec. 21. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én rajongok a dohányzó hölgyekért! Persze nem mindegy, hogy cigizik az illető. Egy töltött cigit pumpáló cigányasszonyt nem tartok vonzónak... De ha egy csinos, szép nő dohányzik, azt roppant szexinek tartom. Elegáns és talán olyan rosszlányos:)
2013. dec. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
83%
6 éve. 2008-ban volt egy kongresszus azt hiszem, ahol megszavazták, hogy ez egy sexy thing.
2014. jan. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

[link]



régóta..

2014. jan. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!