Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fiúknak mi jön be azon, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúknak mi jön be azon, ha egy lány vizipipával, füstel a szájában pózól?

Figyelt kérdés

egyre több "nagyon menő" csajnál van olyan kép, hogy van valahol, ez lehet a monitor elött, vagy társaságba, de ugy fényképezkedik, hogy vizipipázik, és árad belőle a füst.


Ez teszik a fiúknak?? és ha tetszik, elmondod, hogy mi ebbe a jó..???


2011. jún. 14. 19:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
47%
nekem teccik az erotikus szájtartásuk :D
2011. jún. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
50%
hugom barátnői is mind vizipiáznak a deákon,főleg az ilyen 15-16-os korosztálynál látni én sem értem mért menő,egyrészt károsabb mint a cigi,másrészt macerásabb elkészíteni! Egyébként ezek a lányok tévedésben vannak,csak ők hiszik azt,h ez menő! Egymást fotózzák,h ez milyen jó,de csak nekik tetszik! Mondjuk a csücsöri száj bejöhet valakinek,de ahhoz meg nem kell pipa!
2011. jún. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
oké h nem menő de nekem pl. ízlik és szeretek néha egyet elszívni amikor van alkalmam, és akkor is teccik az erotikus szájtartásuk xd
2011. jún. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Csorby ***** válasza:
fujjj ne is mond..xd van akinek jól áll de van akinek nem...,akiknek nem annak olyankor olyan undorító majom pofája van..te úr isten...xd
2011. jún. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

aha, és nem gázos, hogy füst jön ki egy lány szájából, tudom, hogy ez nem olyan, mint a cigi, vagyis nem, mert egyiket se használom...


hát az ismerőseimnél akiknél láttam, ők is 13-16 évesek, lányok...

jó az még nem is a gázabb, ha társaságban egy-egy fénykép, de az már meredekebb, hogy a kép beállított, látszik a monitor, billentyűzet.. szóval ami csak azért, hogy menő legyen, mert vizipipa...

2011. jún. 14. 19:45
 6/22 Csorby ***** válasza:
55%
19:42 rosszul tudod..nem károsabb ott a úgy megszüri.. attól meg van neki minimális nikotin benne...de az nem nagy cucc..ám én is vp zek de mikor társaságba vagyok haverokkal..ja meg mi nem fényképezkedünk ilyenkor..minek..17F
2011. jún. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

ma 19:45

Há'mer' a vizpipa az ám qvamenő!:D Biztos azt flesselik,hogy háremhölgyek!

2011. jún. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

ma 19:48

én úgy hallottam,h a nedvesség tartalma miatt károsabb,meg ,hogy sokkal melegebb a füstje és az nem jó a tüdőnek! Amúgy én is szívtam már és egy sluknak akkora a füstje,mint egy fél szál ciginek! Nem ,csak a nikotin a mérgező,az pedig/is teli van mérgező anyagokkal!

2011. jún. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Csorby ***** válasza:
javitás:ott a *víz megszűri.
2011. jún. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Csorby ***** válasza:
0%
hát ez ésdekes nemtom holhallottad h melegebb a füstje..sztem kimondottan hűvös,bár ez ugylátszik vp től függ..amm meg igen van benne káros anyag de NEM ANNYI mint a cigi ben...meg azt az ízűk miatt is szívják úgy értem a vp-t...és a viz kimondottan azért van hogy meg szürje!
2011. jún. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!