Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mióta szexis egy lány cigivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta szexis egy lány cigivel a kezében, szájában?

Figyelt kérdés

Sokkal több nő cigizik mint férfi.

Sőt, csomó filmben a csaj rágyujt egx cigire ésa pasinak ez tetszik.

MMióta szexis a dohányzás? Bejon ez a fiúknak?



2013. dec. 20. 22:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
77%

Undorító...kb mintha káromkodik. Nagyon visszataszító, ha egy lány dohányzik. Mondjuk ha egy férfi teszi, az sem kevésbé. Ha belegondolsz, semmi értelme: annyi pénzből havonta rengeteg mindent vehetnél és még egészséges is maradnál. Undorító ez az egész...nincs jobb szó rá. Szóval csajok...legalább ti ne, ha a férfiak többségének nincs esze, a maradékot meg már elfüstölte.


20/F

2014. jan. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

# 8/11


Csak a cigányasszony szív töltött cigit rasszista barom? Fiatal tini fehér bőrű (Magyar) csajok nem szívnak? Komolyan felhúztam ezen magam.... mindig cigányozni kell mindenért... áááá

2014. jan. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
cigisnek tetszik a másik cigis. Addig cool dolog cigizni amíg illegális meg nehezen hozzá jutható. Egy 13 évesnek cool, mert olyat csinál ami meg van tiltva neki, tök mindegy, hogy nem élvezi és mások szemében is az. Emlékezz vissza milyen volt, amikor valami nagy fiú játékod volt és hírtelen mindenki felnézett rád.
2014. jan. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem tartom szexinek!18f
2014. márc. 4. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
A '20-as évek óta.
2014. márc. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
72%
én nagyon is szexinek találom és hozzá tenném én nem dohányzom de nagyon szexi látvány mikor egy nő cigizik a smoking szex ért pedig oda vagyok és ezt úgy hívják hogy smoking fetish nálunk kevésbé ismert külföldön már nagyon [link]
2014. máj. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!