Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan tudom, hogy tetszem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, hogy tetszem az egyik osztálytársamnak, és ha tetszem, akkor hogyan mondjam el neki, hogy ő tetszik nekem?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, és van egy lány az osztályban, aki nagyon tetszik. Csinos okos meg minden, már többször is elkísértem a házához, és egyszer még moziztunk is.

2013. dec. 19. 23:28
 1/8 Grim13 ***** válasza:
65%
Komolyan mondom ilyen egyszerű, egyszer mikor moziztok vagy hazakíséred és jó a kedve mindenkinek meg vidám megfogod a kezét a szemébe nézel és elmondod neki hogy tetszik neked és szeretnéd mondjuk elhívni egy "randira". Nem csókolod meg! Nem csapsz a se-g-g-ére! ha igent mond!!! Legyél egyértelmű és őszinte. Ha nemet mond, mond hogy bocsi kicsit félreértetted a jeleket de azért még neked bejön! Ja és cselekedj gyorsan, mert ha a barátzónába esel véged... Karácsonyt várd meg mert ajándékozosdi még kínos ennyi ismeretség után! Good Luck Bro!!
2013. dec. 20. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És ha mondjuk csak névtelenül leraknám a padjára az ajándékot?
2013. dec. 20. 18:27
 3/8 Grim13 ***** válasza:
61%
Ha határozott férfira vágyik mint sok nő akkor lehet gyávának tart de az is lehet hogy másra gondol, a közvetlen módszernél nincs jobb, fiatalon én is gondoltam erre de tartalmas dolog sosem lett belőle, meglehet próbálni (be is jöhet bár szerintem nem), fiatal vagy még így is úgyis csalódni fogsz, ha az elején bátran kezdesz később is bátrabb leszel és nem fogsz félénk lenni, meg kell edződni :S
2013. dec. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kössz asszem bevált az 1 válasz, szóval ennek még lesz folytatása :D.
2013. dec. 21. 18:54
 5/8 anonim válasza:
61%
Közvetíts, hasonló helyzetben vagyok én is! :D
2013. dec. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És ha mondjuk facebookon kérdeztem volna meg tőle, az nagyon durva lett volna, mert arra is gondoltam (gondolom megint a bátorság dolog)?
2013. dec. 22. 08:47
 7/8 Grim13 ***** válasza:
61%
személyesen szerintem több az esély amúgy is, nehezebb nemet mondani valakinek a szemébe mint chaten, egyre modernebb minden de a verbális dolgokat nem lehet helyettesíteni :)
2013. dec. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem, de ha igen-t akar mondani, akkor facebookon is igen-t mond, és nem az a cél, hogy ne merjen nemet mondani.
2013. dec. 24. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!