Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerelmes vagyok egy lányba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lányba, de nem kellettem neki. Olyan rossz érzés, hogy nem vagyok elég jó. Hogyan tehetném túl magam ezen? Hogy lehetnék jó?

Figyelt kérdés
2013. dec. 21. 04:47
 1/6 anonim ***** válasza:
7%
Első lépés: éreztesd velük, hogy ők nem méltók hozzád!
2013. dec. 21. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem erdemel meg teged!
2013. dec. 21. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Add önmagad és hidd el megtalálod majd a másik feled, mert igaz az a közhely, hogy zsák a foltját. Túltenni magad pedig idővel sikerül és fogd fel úgy, hogy jobbat szemelt ki neked az élet. 31N
2013. dec. 21. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azt felejtsd el, hogy nem vagy eleg jo!

A leanyzonak mas az izlese, ennyi. Ez megtortenik gyakran.

En is sokaig azt hittem, hogy nem vagyok eleg jo, amikor a pasik visszautasitottak. de aztan ra kellett jonnom, hogy dehogynem. Jo vagyok es eleg is. Arrol nem tehet egyikunk se, ha mas az izles, ha nincs meg a vonzalom.

2013. dec. 21. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hasonló a szituacio. Azt hittem alakul köztünk valami. Voltak 1-2 esténk és azt mondta szeretne már kapcsolatot. Erre 2 hete osszejott a volt barátnőjével. Én miért nem lehettem elég jó? (A legszanalmasabb h stilusra hajszinben hasonlitok arra a lányra ,szóval esélyes hogy csak pótléknak kellettem)


Amit tenni tudsz hogy nem találkozol vele semmilyen módon. Idővel egyre kevesebbet gondolsz majd rá és hagysz teret másnak is a szívedben. Én már több mint egy honapja nem láttam, még mindig nagyon fáj és sokat gondolok rá, de kezd elhalvanyodni a képe és észreveszek másokat is és mások is észrevesznek téged, ez motiváljon ! :)

2013. dec. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Minden kommentelőnek azt mondom hogy igazán helyes értékes választ adott a kérdés felvetőnek. Igazán értékes emberek a válaszolók. Megértem és együttérzek a kérdezővel hisz jó magam is szerelmes voltam vagy hát a fene tudja még vagyok is talán immáron 5 éve. nem kellettem én sem a lánynak és valóban rossz mintha tényleg én nem lennék elég jó. De eldöntöm véget vetek ennek és lépek tovább! Azt javaslom a kérdezőnek elhiszem hogy legbelül fáj de tudatban egy magasabb szinten gondolkozzon és higgye el lesz még szerelmes. Bár én is félek tőle de remélem eljön nekem is egyszer.
2013. dec. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!