Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy hivjak el egy lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hivjak el egy lányt randira pl:mozi?

Figyelt kérdés
Lányok es fiúk is válaszolhatnak
2013. dec. 21. 12:50
1 2
 11/14 Zakathol ***** válasza:
Ha meg teljesen ismered a másikat, akkor mi a francért kérdés, hogy hogy hívd el moziba?!
2013. dec. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
AZ a ker des hogy Hogyan hivjam el
2013. dec. 21. 13:00
 13/14 anonim ***** válasza:

Én szerencsétlen vagyok a csajozás terén de mégis tudom hogyan kell elhívni egy lányt randira. Csak mert a mostani barátnőmnél összejöttek a dolgok.

A lényeg az hogy kérdezd meg tőle hogy Nem ér rá valamelyik nap délután. Ha azt mondja hogy ráér vagy nincs semmi dolog,a akkor úgy mondd hogy nincsen kedve veled elmenni valahová, mondjuk moziba megnézni valamit.

A hangsúly legyen kedves, légy hangon picit határozottan.

Nem olyan nehéz ez.

2013. dec. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Zakathol ***** válasza:
Lásd első válasz. Mást ezek után nem lehet tanácsolni. Menj oda, és kérdezd meg. Mit lehet ezen ennyit vacillálni?
2013. dec. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!