Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha az adott lányra érzelmileg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az adott lányra érzelmileg hat egy pasi, akkor sok minden utána már nem is fontos? Ennyire érzelmes a legtöbb lány?

Figyelt kérdés
Netes társkeresőzök már fél éve. Nem vagyok hűde jó pasi már közel a 30 hoz, de iszonyat ronda sem. Úgy csinálom a dolgot, hogy egy előnyösebb 2-3 évvel ezelőtti képet berakok. Persze most sem vagyok sokkal másabb, annyi, hogy kicsit gyérebb hajkorona (de nem Kojak), picit mélyebb ráncok stb. Írok egy-egy lánynak és beszélgetek velük. Sokszor hónapokon át, elég jól tudok rájuk hatni. Egy idő után ha hatok érzelmileg egy lányra (eddig 18 lánnyal beszéltem hosszabban és 15 re sikerült hatni, abból volt 8 randi is), akkor már utána szinte teljesen mindegy, hogy milyen előnytelen képet rakok fel magamról, vagy küldök el neki, ha már belém zúg érzelmileg, akkor már szinte majdnem mindegy, hogy milyen vagyok. Élőben is ha már találkozunk utána, akkor egy kicsit ha előnytelenebb is vagyok, mint képeken, már akkor sem nagyon tudom elrontani a dolgot, mert a lány már szinte belém van zúgva. Ennyi érzelmes a legtöbb lány, vagy ez csak véletlen és simán cáfolható?
2013. dec. 23. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Furcsa, hogy neked ez furcsa... miért, mit gondoltál, beléd szeret, találkoztok, aztán egy kicsit mélyebb ránc meg gyérebb hajkorona miatt kiszeret belőled? Azért ez nem így működik.
2013. dec. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 WheneverYouWant ***** válasza:
64%
Ha a férfi egy fokkal szebb mint az ördög, a lánynak már megfelel...
2013. dec. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van benne igazság. De ez fordítva is ugyanúgy igaz.
2013. dec. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak ugye sok pasi írkál ide, hogy ha nem vagy tökéletes pasi, akkor rád sem néznek.
2013. dec. 23. 18:41
 5/5 anonim válasza:
a lányok könnyen beleszeretnek azokba akik rendesek velük szépen bánnak velük dicsérik őket mert a belső fontosabb nekik mintha egy nagyon jo pasi lenne de viszont bekepzelt kocsog velük
2013. dec. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!