Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehetnék bátrabb?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék bátrabb?

Figyelt kérdés

Az a baj hogy nagyon gátlásos vagyok.:S Megtudtam hogy tetszem egy srácnak(aki ráadásul az osztálytársam),és ő már próbált közeledni,én viszont nem merek.Mindig bennem van hogy hogy tetszhetnék pont én egy ilyen helyes fiúnak.:( Amikor látom hogy figyel akkor elfordulok,hogy még csak véletlenül se nézzek rá.Olyan rossz hogy ilyen vagyok.És tudom hogy ha így folytatom akkor nem sok esélyem lesz.Légyszi adjatok tippeket hogyan lehetnék bátrabb és kezdeményezőbb?

16l


2009. nov. 26. 16:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
kisfröccsel...Amúgy meg ha tudod, hogy tetszel neki akkor nem értem mit szégyenlősködsz? Elfogad téged olyannak amilyen vagy. Örülj neki és beszélgess vele bátran...azmég csak megy gondolom aztán meg kitudja milesz utánna.
2009. nov. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
en ish ien vok segitsen nekem is valaki please
2009. nov. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Vedd lazán, mint ha ittál volna.
2009. nov. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Át kell esned néhány dolgon, hogy kevésbé legyél bátortalan. Élettapasztalatot kell szerezned. Próbáld meg megcsinálni a dolgokat, annak ellenére, hogy félsz. Közeledj a csávóhoz, aztán ahogy beszéltek úgyis enyhülni fog a félelem. Kicsit nevettek és már el is múlik. Csak előtte rossz.
2009. nov. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
húzd ki magad, mosolyogj és minden reggel mond el a tükörnek, hogy egy magabiztos gyönyörű csajszi vagy :)
2009. nov. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
58%
17:00 ez semmit sem ér, és még nevetséges is.
2009. nov. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
17:17 nekem beválik és egyáltalán nem nevetséges!
2009. nov. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
3dl bor +rágó nyugi elötte próbáld el ahol nemgáz ha meglátszik. rajtam soha nemlátszik + h iszom ennél jobbat nemtudok bocs
2009. dec. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
csak kezdetben csináld ezt nehogy alkesz legyél
2009. dec. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket.Sokat segítettetek! :)
2009. dec. 1. 15:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!