Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehetnék bátrabb?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék bátrabb?

Figyelt kérdés

Az a baj hogy nagyon gátlásos vagyok.:S Megtudtam hogy tetszem egy srácnak(aki ráadásul az osztálytársam),és ő már próbált közeledni,én viszont nem merek.Mindig bennem van hogy hogy tetszhetnék pont én egy ilyen helyes fiúnak.:( Amikor látom hogy figyel akkor elfordulok,hogy még csak véletlenül se nézzek rá.Olyan rossz hogy ilyen vagyok.És tudom hogy ha így folytatom akkor nem sok esélyem lesz.Légyszi adjatok tippeket hogyan lehetnék bátrabb és kezdeményezőbb?

16l


2009. nov. 26. 16:46
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
pálinka is megteszi...:D
2009. dec. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!