Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Lepusztult világ egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Lepusztult világ egy része, hogy elvárjátok a pasitól, hogy mindent fizessen nektek a randikon! Nem?

Figyelt kérdés
A 30-as években még jogosan várták el a hölgyek,akiket én tisztelek.mert akkor a nők kiszolgálták a férfiakat:főztek rá,mostak rá,vasaltak rá,mosogattak stb.nah de hölgyeim a modern emancipunci világban a számla is legyen emancipált:fele-fele.
2009. nov. 26. 21:36
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
91%
Mibajodvan? Nem teljesen értem meg a kérdést, de most neked azzal van bajod, hogy fizetsz valami italt(vagy mindent)a lánynak a randin, akivel épp vagy? Ez alap, haver. Vagy téged nem így neveltek? Szerintem egy srác legyen már annyira úriember, hogy ne kérdezzen már ilyeneket.
2009. nov. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
89%

Hát ha az első randikra gondolsz akkor mindenképp fizessen a férfi (megszoktam kérdezni, hogy felezzük-e és ha megengedi, hogy fizessek, akkor nem lesz több randi, mert tuti smucig alak), de egy több éves párkapcsolatban teljesen normális, hogy közösen fizessenek!

22L

2009. nov. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Én férfiként az első pár randin tuti nem hagynám, hogy a lány bármit is fizessen.


Persze az már más amikor a csaj elviteti magát mindenhova meg megvetet minden szart, az már tleg elcseszett dolog.

2009. nov. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
63%

Hát én sosem hagynám hogy bármit is fizessen nekem egy pasi. Mindenki fizesse a maga részét. Nálam ez a normális.

25L

2009. nov. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem néha belefér. De én is meg szoktam hívni a barátomat arra amit szeretne, ha engedi. De semmi estere se várom el, úgyhogy ne csinálj úgy, mintha minden nő a legtermészetesebb dolognak venné, hogy mindenre meghívják.
2009. nov. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Nem szeretem a borotvált emancipuncikat.
2009. nov. 26. 22:12
 7/24 anonim ***** válasza:
79%
Nekem van pénzem, a barátnőmre nem is sajnálom. De nekem nem kellene olyan csaj aki elvárja, hogy az randin fizessek. Olyan mintha kurvűzna az ember. Bár elég kevés lány van aki ezt elvárja. Konkrétan itt olvastam ilyet először. :D
2009. nov. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
85%

pont hogy sok van :D

Mármitn persze, né sem várom el, hogy "eltartsön", söt, nehogymár...

De igenis, a legelső randin, ha kifizetteti velem a számla felét, akkro smucignak tartom, és megbízhatatlannak akiből a jómodor csírája is hiányzik. Az iylen pasikat messze kerülöm, ahogy hiddel, sokan mások, nagyon jó benoymást kell tenni, ha egy iylen után is akar még 2.dik randit =)

Ez ugy a kb az elsőn avgy első kettőn érvéynes nálam, utána azért hagyja már, hogy énis beszáljake lvégre télleg nem a 30as években avgyunk =)

Amugy kedves kérdező a nők ma is főznek mosnak vasalnak a párjukra, nemtudom hol élsz te vagy miylen nőket fogtál ki :D

2009. nov. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én szabályosan NEM ENGEDEM, hogy a barátom fizessen. Vagy felezünk, vagy ha épp nem állok úgy anyagilag, akkor fizet, de legközelebb szigorúan én fizetek. Persze első randin még aranyos, ha meghív egy fagyira, de egy hosszú kapcsolatban ez elképzelhetetlen, hogy mindent ő fizessen.
2009. nov. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Első randin általában sértődés van belőle,ha nem a pasi fizethet.Mármint a pasi sértődik be.De,ha azt mondaná felezzünk engem nem zavarna.Nem érdekel,hogy smucig-e,mert sosem kell rám költenie és vennie nekem semmit.Szeressen,ez a lényeg.A párommal már jó bevált szokás szerint mindig felezünk.Egyikünk sem milliomos,nem várom el,hogy állandóan ajándékokkal halmozzon el.Hülyén is érezném magam,mint egy kitartott.
2009. nov. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!