Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok milyen gyorsan rázzátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok milyen gyorsan rázzátok le azt a pasit, akinek 29 évesen csak egy nyomi 13 éves (a képen az más, az 15 éves, de a színe ugyanez) Skoda Octaviája van és albérletben él egyedül, illetve átlagos keresetű (125-150 között nettóban)?

Figyelt kérdés
Őszintén! Kuka az ilyen pasi?
2013. dec. 26. 13:30
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy sztem örülj, van korrekt kereseted (nem magas, de nem is minimálbér), egy rendes autód, saját albi is jó mert nem anyádékkal élsz, mi kell még? :D
2013. dec. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Jaj, ez a sok álszent pitsa...


Ilyenkor úgy bírom, hogy mindenki szerint tök mindegy felesleges, mid van, de egy randi során gátlás nélkül kérdeznek rá, hogy hol dolgozol, mennyit keresel és van-e autód.


https://www.youtube.com/watch?v=0iyeUcFKRv4

2013. dec. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

Van egy 18 éves autóm, de jó állapotban, bár "nyomi", nem egy audi, vagy egy bmw és nem is skoda.

3 évvel vagyok csak idősebb mint a kocsi, tehát 21.

Anyámékkal élek.

Átlagos keresetem van nekem is +néha egy kis extra kereset :)

Mégis van barátnőm.

Örülj neki, hogy ennyit már elértél és önerőből vettél egy szerintem elég jó skodát és külön is megélsz.

Bár a pénzéhes nők hamar lefognak rázni, de ennek is csak örülj. Egy épeszű nőt sem fog ez visszariasztani, sőt.

2013. dec. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Remélem a 29 éves pasi előbb kidobja a nőt. Ha csak az anyagiak számítanak.
2014. jan. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Önbizalomhiányod lehet és itt próbálod építeni. Teljesen átlagos életet élsz 29 évesen.

Az a szerencséd, hogy még nem vagy 30. Mert a 20 éves lányok még korban elfogadhatónak tartanak. Majd 30 felett már inkább a 30-as, vagy még talán a 30-at alulról súroló nőknél jöhetsz majd szóba (nézz csak körül a társkereső oldalakon, hogy melyik korosztály kiket keres). Ez ott probléma, hogy a 30 körüli és ennél idősebb nőknél már még inkább előtérbe kerül az, hogy mit értél el az életben és ezt bizony az életszínvonaladon, a fizetéseden fogják lemérni. Ne sértődj meg, de ezeknek a nőknek tényleg kuka leszel, nem egy ilyen nőtől hallottam olyan panaszokat, hogy alig találnak olyan férfit, aki legalább havi félmillió nettót keresne, mert szerintük ennyi kell, ha gyereket vállalnak. Vannak olyan 30 körüli nők is, akik jómódúak, és nem várják el a férfitól, hogy pénzes legyen, cserébe csak azt, hogy 25 év körüli, vagy fiatalabb legyen.

Aztán vannak azok a nők, akik szépek, rendesek, nem várnak el sokat, tudnak szeretni. Csak ők meg ugye foglaltak. No, ez őszinte volt. Mert írhattam volna mindenféle szép mesét arról, hogy majd jön egy királylány és csak te kellesz majd neki. De nem félek a lepontozástól.

2014. jan. 4. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Szerintem 30 évesen nem vétek 24-28 közötti nőkre koncentrálnom. Ahogy én hallottam tőlük, még 7-8 évvel idősebb partner belefér az elképzelésükbe.
2014. jan. 4. 09:20
 27/27 anonim ***** válasza:
Önerőből elértél valamit. Fent tudod tartani magad. Nem vagy lusta és igénytelen. Nem szolgáltatod ki magad anyáddal. Ez imponál a nőknek. Innentől már igazából visszatérhetünk a fő szempontokra. Mennyire vagy határozott személyiség, jó lelkű, kedves...stb és nem utolsó sorban működik e a kémia?/ kialakul e a kémia? Olyan úgy sincs, hogy szerelem első látásra.
2018. jan. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!