Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megyek külföldre szilveszterre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megyek külföldre szilveszterre egy sráchoz, komoly kapcsolat lesz. Kínos csend?

Figyelt kérdés

Megismertem 4 hónapja 1 fiút,és most kihívott magához szilveszterre. szerelem volt elsö látásra, bár akkor nem sikerült sokat beszélni, dolgoztunk, meg ö nem igazán tud angolul,én meg az ö nyelvén. de akarjuk egymást mindketten. én 24 vagyok, ö 27.

5 napot leszek nála,már társalgási szinten annyira megtanultam, hogy éppen megértem,viszont mi van, ha kínos csend lesz? vagy miröl beszéljek? mert csak 5 napig leszünk együtt napi 24 órában. biztos fog kezdeményezni, hiszen az ö lakásában leszünk,meg kirándulunk majd sokat,de mégis... ? :)



2013. dec. 26. 15:30
 1/7 anonim ***** válasza:
2013. dec. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szex lesz végig, majd később kidob. ez csak testi vágy, beszélni nem tudtatok. nem kell majd most sem :)
2013. dec. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

EZ szép :)

És te mész ki hozzá,tehát le is feküdtök meg minden lesz,mindenre gondolj.

2013. dec. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

jaj gondoltam, hogy ez lesz :) anyukámmal ismerik egymást, meg én is az ö családját, nem szexpartner téma :)

azért megyek én,mert én akartam menni,környezetváltozásra van szükségem, meghalt apukám, sok a gond, eléggé padlóra kerültem. ö jött volna egyébként,csak szeretnék kicsit elmenni,kikapcsolódni.

2013. dec. 26. 15:38
 5/7 anonim ***** válasza:
És mi az amit szeretsz benne,vagy mi miatt kedveled?
2013. dec. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
egymásba szerettünk,de úgy igazából. boldog vagyok, ha ránézek, végtelen nyugalmat érzek. a családjának is mindig rólam beszél, ök is kedvesen fogadtak,a rokonok is folyton írnak, hogy örülnek nekem. szóval nem kell ilyen kihasználós story-ra gondolni. öszinte érzelmekról van szó.
2013. dec. 26. 15:49
 7/7 A kérdező kommentje:
mellesleg volt egy 3, és egy 4 éves kapcsolatom,szóval ''sajnos'' le tudom szürni már ki mit akar.
2013. dec. 26. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!