Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem válaszol? Lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem válaszol? Lányok ilyenkor miért viselkedtek így?

Figyelt kérdés
Van egy csaj akit őszel ismertem meg,egy szórakozóhelyen,nagyon jó elvoltunk,fész csere minden,megbeszéltük h majd még találkozunk,látszott rajta h tetszem neki,stb.Azóta többször is beszélgettünk fészen,de mikor arra terelem a témát hogy mennyire tetszik és randizni szeretnék vele,mindig elhal a beszélgetés és nem válaszol semmire sem.Hiába kérdem ennek az okát,miértjét még arra sem válaszol.

2013. dec. 26. 22:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert mi lányok gonoszak vagyunk és azt szeretjük ha szemvedsz!!!!!!
2013. dec. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Vagy nem tudja ő se mit akar, vagy nem akar megbántani azzal hogy elmondja hogy ő nem akar semmit. Lehet úgy gondolja tönkre menne a barátságotok.

19/L

2013. dec. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Vannak ilyen lányok. Én is próbáltam egyszer összejönni egy lánnyal, ismertem őt korábbról ősszel össze futottunk aztan nagyon jól kijöttünk sokat beszélgettünk de aztan amint csak a lehetőséget is felhoztam annak hogy nyugodtabb helyen mondjuk egy kávéházban vagy bárhol beszélgessünk, na azóta csak napi 1 szer válaszol ha válaszol.


Fél a kapcsolattól vagy csak barátként tekint rád, vagy akar az is lehet hogy is inkább egy lányt keres magának. De a lényeg hogy te pont nem kellesz neki legalábbis mint pasi tuti nem. Sajnos.


Az angol erre mondja: deal with it

2013. dec. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Add hozza az előző válaszához az enyémet és megkapod kb az igazat. Aki hosszan írtam..
2013. dec. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
+ én még arra is gondoltam,hogy egyéb extrákkal keresi a kenyérre valót :)) áá készen vagyok.Valahogy nem hiszem,hogy nem tetszek neki,egy pasi tudja ha bejön egy csajnak..Annyira sűrün nem beszélgetünk,hogy barátnak tekintene,de a fotóimat lájkolja.De az a legidegesítőbb,hogy nem tudom miért nem válaszol akármit is,már az is jobb lenne ha jól leoltana,vagy simán megmondaná nem,hogy nem pálya,akkor legalább tudnám mi merre hányméter.Ennyit soha sem szoktam teperni 1 csajnál,de őt nem tudom kiverni a fejemből,más csaj meg már rég letiltott volna ha nem lennék a zsánere.. :)
2013. dec. 26. 22:43
 6/7 anonim válasza:

Szia!

Előfordul, hogy ilyenkor elbizonytlanodik, nem igazán tudja mit is szeretne tőled. Tudod nem akarok általánosítani, de magamon is azt vettem észre, hogy bizony nem mindig tudom hogy mi is volna a helyes döntés, főként ha párkapcsolat van kilátásban. Lehet, hogy csak fél a csalódásoktól. A lényeg, hogy ne legyél túl "erőszakos", legyél türelmes, ha tényleg szereted, tudsz várni! Mutasd meg neki, hogy komolyan gondolod, bókolj neki kitartóan. Előbb utóbb beérik az a randi! ;)

Tudom mit érez most a lány, hasonló helyzetbe kerültem én is. :)

Sok sikert! ;)

2013. dec. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát igen én is ezt tartom a leg valószínűbbnek,vagy csak remélem hogy innen fúj a szél.De nem is kiáltottam ki hivatalos randinak a találkát,pont azért hogy ne legyen fölös nyomás rajtunk,meg amúgy sem szeretem használni azt a szót,inkább csak olyan laza időtöltésnek,ismerkadésnek nevezem.Még arra is gondoltam h legközelebb mikor dumálunk akkor felhozom a párkapcsolatos témákat,hátha okosabb leszek,csak nem tudom h ti lányok menniyre szerteitek ha felhozzák az exeteket,nem akarok közönséges vagy vájkáló lenni,meg annyira nem is a stílusaom ez a téma :/
2013. dec. 26. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!