Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megváltozott a hozzáállásom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megváltozott a hozzáállásom a randizással kapcsolatban, szerintetek mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Július óta körülbelül tojok az egészre, mert besokalltam a visszautasításokba, amelyek között volt jó pár nem sablonos (azaz nem barátzóna, nem vagy az esetem, stb), hanem megalázós és/vagy lenézős fajta is. Leghosszabb "kapcsolatom" 1,5 hétig tartott, és ez volt az egyetlen, pedig nincsenek is hatalmas igényeim, sőt... A húszat karcolom, de a szüzesség számomra még ismert fogalom. Átlagos pasinak mondanám magam külsőre, szóval nem egy fullos magazinba való, de azért nem is egy igénytelen valaki. Szeretnék próbálkozni a továbbiakban, de valahogy már semmi nem visz rá, ha hirtelen megtetszik valaki, róla is lebeszélem magam. Érzelmek az utóbbi időben ilyen téren nem is érintettek meg. Nyáron volt egy csókolózásom ittasan buliban, de az érzelmek nélkül történt, az első csókot meg se közelítette. Tudom, hogy gáz ilyen korán feladni, de egyszerűen nem találom a kiutat. Remélem valaki tud ötleteket adni, tanácsokkal ellátni. (A bunkó és kötözködős kommenteket légyszi mellőzzétek! köszi :))

2013. dec. 29. 22:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Akkor jön majd olyan lány,mikor a legkevésbé számítasz rá!
2013. dec. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Galaxis. ***** válasza:
ezt végig olvasva az eszed hiánya lesz a gond... -.-'
2013. dec. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sokat ittál, mondtam h az a vodka erős lesz neked.
2013. dec. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

1.: Ezt már hallottam sokszor, de köszi... :D

2.: Ha veled is ilyesmi történt volna, lehet nem lenne ennyire nagy a szád.

3.: Köszönöm, van humorérzéked, de szerintem összekeversz valakivel. :) :D

2013. dec. 29. 22:22
 5/9 A kérdező kommentje:
Légyszi tényleg normális válaszokat már! :D
2013. dec. 29. 22:36
 6/9 azxbatxb válasza:
Ne legyél ilyen. Ha valaki megtetszik akkor harcolj érte ne engedd el én már tanultam ebből
2014. jan. 2. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi, de hogy bírjam rá magam, hogy küzdjek?
2014. jan. 2. 01:17
 8/9 azxbatxb válasza:
Gondolj olyankor arra hogy milyen jó lenne ha lenne valaki aki átölel ha baj van ha unatkoznál csak átmennél hozzá :)
2014. jan. 2. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ha erre gondolok akkor ált. az jut eszembe, hogy nem sikerülnek nekem ezek a dolgok...
2014. jan. 3. 03:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!