Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Keresztény társkeresés, hol?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keresztény társkeresés, hol?

Figyelt kérdés
Nem olyan válasz érdekel,hogy menjek templomba,stb.... hanem közösségek,római,görög katolikus. vagy oldalak amik működnek,és sikerrel jártak már nálatok. köszi!
2013. dec. 30. 01:07
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
41%
hit gyülekezete.
2013. dec. 30. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
Sok társkeresőn be lehet jelölni vallási hovatartozást és lehet e szempont alapján keresni.
2013. dec. 30. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
44%

Nem tudok ilyenről, ezt ki kell fogni! :)


Én általába kifogom az ilyeneket, csak a nagy hiszek dologba elfelejtenek élni, és foglalkozni szeretteikkel... Én inkább másik típusba tartozom. Csak azt hiszem el, amit már tapasztaltam vagy láttam. De nem állítom azt, hogy nem tudok semmiről, ezért nincs szükségem hinni, csak tudom és kész. :)

2013. dec. 30. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
36%
Jézusom, most komolyan te hiszel istenben?
2013. dec. 30. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
Milyen nemű vagy és milyen korosztályba tartozol? Más kell egy 18 évesnek, mint a 30-on felülieknek.
2013. dec. 30. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:
Kedves válaszadók,akik nem keresztények,vagyis ateisták. Van szerencsém nagyon sok tudományt ismerni,és a legnehezebbeket is könnyen megértem. A tudományban olyan dolgokra bukkantam,ami megerősít. Nem hiszem,hanem tudom hogy van Isten. :) Ha valaki olyan mélyen ássa magát a tudásban,mint én,akkor rájön,hogy a véletlen,ritka dolog,nyilván ezért nevezik véletlennek.... Ahhoz,hogy ez a világ az összes mindenségével ilyen precízen létre jöjjön,több véletlennek kellett volna lennie,mint ahány éve gondoljuk hogy létezik. Kb naponként,vagy óránként kellett volna véletlennek történnie..... akkor mekkora mennyiségű véletlennek kellett volna lenni? Véletlen pl az ha hegyén álló ceruzát találunk földrengés után. Szóval hol is lehet szerintetek keresztény lehetőleg katolikus fiatalokkal ismerkedni,párkeresés céljából? :) Köszi az eddigi válaszokat!
2013. dec. 30. 01:24
 7/40 A kérdező kommentje:
31 vagyok,és férfi.
2013. dec. 30. 01:24
 8/40 anonim ***** válasza:
33%
És be is bírod bizonyítani hogy van isten? Mert mondani lehet sok mindent. :))
2013. dec. 30. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
nem kell bebizonyítania,elég ha hisz benne.
2013. dec. 30. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:

Én egy nagy református gyülekezetbe járok, és azon belül tagja vagyok az egyik ifinek is. Jó a kapcsolat az ifi tagjai között, de a páromat mégsem ott keresem, hanem kicsit nyitottabban a világra, az interneten, illetve akár egyéb társaságokban.

A vallási nézetek alapján előbb-utóbb úgy is kiderül, hogy valójában működne-e hosszútávon a kapcsolat vagy sem.

2013. dec. 30. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!