Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Na mi van készültök már?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na mi van készültök már?

Figyelt kérdés

Nemrég találkoztam egy ismerősömmel aki egy nagyközértben dolgozik pénztárosként és persze mondta,hogy rengeteg piát vettek ma,de ami meglepett az az,hogy annyi kotont vettek ma,mint egész évben összesen.:)

Ennyire reménykedtek benne,hogy végre összejön mi?:))



2013. dec. 31. 03:53
 1/7 anonim ***** válasza:
első ;-)
2013. dec. 31. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Majd délután lesznek fincsi szendvicsek, meg üdítő. Aztán itt trollkodok, vagy értelmeset válaszolok. Na meg filmet, sorozatot fogok nézni.
2013. dec. 31. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát még nagy a dilemmám.. szolidabb party messze tőlem sok csajjal, vagy majdnem kanbuli max 4-5 lánnyal + 8-10 srác rengeteg piával?
2013. dec. 31. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
1, ne elsőzzé'
2013. dec. 31. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Érthető, hogy jobban fogy a koton, hiszen a lufik Karácsonykor elfogytak. Dekorálni pedig muszáj. Meg aztán a petárdát is betiltották, a durranás pedig szinte kötelező.
2013. dec. 31. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen, fekvőzöm és táncolok, szóval készülök én is a bulira :D

20/F

2013. dec. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Anyám már csinálja a kaját , a szobámat feldíszítettem , rendet raktam , segítettem takarítani. Reggel elmentünk a boltba hogy vegyünk üdítőt , nasit , kekszet. majd megcsinálom a mini szendvics falatokat is. barátnők jönnek át hozzánk :)
2013. dec. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!