Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már olyan, hogy tudtátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy tudtátok, hogy amit tenni készültök hatalmas hiba de nagyon akartátok? Ha igen, megtettétek? ><

Figyelt kérdés
2012. márc. 26. 20:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, soha. Ennyire hülye azért nem vagyok.
2012. márc. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Naná.Szex az exszel...
2012. márc. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Volt. Porfészek kis faluban megdugtam a szomszédasszonyt. Tudtam, hogy bukta lesz, de annyira jó volt a nő, hogy nem bírtam kihagyni. :))))
2012. márc. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen. Most is hasonló helyzetben vagyok. Van egy férfi...nagyon vonzódom hozzá, pedig nem lenne szabad. (nem házas!!!) És az a legrosszabb, hogy ő is vonzódik hozzám. Nyáron egy baráti társasággal együtt töltöttünk egy estét, és ott a folyamatos italozgatás hatására előbuktak az érzelmek...

Szerencsére nem történt semmi, mert sosem maradtunk egyedül. :) De mai napig találkozom vele kisebb-rövidebb időre, és olyankor mindig eszembe jutnak a hülyeségeim.

2012. márc. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

volt hát

megtaláltam nõvérem kedvenc csokiát a hûtõbe eldugta ...

megettem pedig tuttam hogy nem lesz jo vége :S

másnap észre vettem hogy telenyomta a fogkefémet paprikával de a hülye nem nézte hogy a paprika piros a fogkefe meg fehér... cöhh amator

2012. márc. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mennyire bántátok meg?:D (köszönöm az eddigi válaszokat ^^)
2012. márc. 26. 21:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem nagyon. Csak azóta fegyvert hordok magamnál. :)))))))))
2012. márc. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Lefeküdtem egy sráccal, aki nagyon tetszett, de tudtam, hogy nem kaphatok többet tőle szexnél. Nagyon néha megbántam, de tudtam, hogy ha nem tettem volna meg, azt jobban bánnám.

Ha nem tudsz dönteni, erre gondolj: azt bánnád-e jobban, ha nem tennéd meg, vagy ha megtennéd? :) Tudom, hogy nehéz dönteni...

2012. márc. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!