Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megmondjam neki egyenesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondjam neki egyenesen vagy más megoldást válasszak?

Figyelt kérdés
Még Karácsony után volt egy közös összejövetel a csoporttársaimmal és ott találkoztam egy lánnyal akivel jól elvoltunk egész este. Beszélgettünk, poénkodtunk és az jött le, hogy szimpatikusak vagyunk egymásnak, de végül akkor este nem maradtunk semmiben. Utána mivel jobb ötletem nem volt felkerestem facebookon és ráírtam gondolva, hogy folytatjuk a beszélgetést de olyan mintha kicserélték volna az illetőt. Távolságtartó, nem érdeklődik, kínos csend jellemzi az egészet. Megmondjam neki konkrétan, hogy eredetileg azért írtam rá mert szerettem volna ha lesz folytatása annak a kellemes estének de a válaszai alapján úgy érzem ő már nem kíváncsi rám és nem akarom így tovább zavarni?
2014. jan. 2. 20:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbáld elhívni h találkozzatok, ha elmegy jó, ha nem, akkor rájött h nem vagy az esete.
2014. jan. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd meg neki, nem ártasz vele. :)
2014. jan. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én megmondtam neki egyenesen, azóta mintha felkeltettem volna a figyelmét. :)
2014. jan. 4. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!