Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy néznek ki reggel, felkelé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy néznek ki reggel, felkelés után a szép " megcsinált" lányok?

Figyelt kérdés

Mert jólnnéznek ki megcsinált hajjal, sminkkel, szexis kis ruciban, fitten.

De hogy néznek ki reggel mikor meg a fürdőszobába bolyongnak komásan? :)



2014. jan. 2. 21:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mint a mosott szar.
2014. jan. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Úgy,mint aki épp a fürdőszobába bolyong kómásan :D
2014. jan. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem kaptam még sem panaszt, sem csodálkozó tekintetet, sem undorodó grimaszt. :)
2014. jan. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
11%

aki smink nélkül is bátran utcára mehet mert elviselhető arca van, az reggel sem vészes.

kicsit kócos, meg lehet elkenődik a fekete szemceruza de ennyi

meg jó gének. van hozzám hasonló kaliberű huszonéves csaj, együtt nyaraltunk, reggel szürke karikák a szeme alatt, tiszta püffedt szem, nekem semmi. max. ha a párna megnyomja a fejem évente egyszer és csíkos lesz az gáz.

de van aki reggel sem néz ki annyival rosszabbul

2014. jan. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 QueenRavenna ***** válasza:
52%
Én reggel csipásan is szép vagyok!
2014. jan. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
11%

Valtozoan! De ez a legjobb alkalom, hogy megallapithasd, hogy valaki valoban szep e.


Nalam ez szokta eldönteni, hogy közös, szenvedelyes zuhany a reggeli elött vagy "szep ejszaka volt, erre mindig emlekezni fogok... szia."

2014. jan. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
hát láttál már sztárokról smink nélküli képet? valahogy vond le azt minden ilyen lányból... csak nem értem mért elvárás hogy mindenki legyen szép. mármint olyan aki tényleg smink nélkül is szép abból nincs olyan sok de nem hiszem hogy annyira le kéne nézni egy nőt aki próbálkozik rendezetten kinézni... ésmost NEm a három kg-nyi alapozós, műszempillás, rikító szájú lányokról beszélek!!!
2014. jan. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem szeretem a sminket, így abból a szempontból nincs nagy különbség,meg nem is tudnék úgy lefeküdni, hogy valami van az arcomon. A hajam szokott kócos lenni, de arra azt mondták, hogy ari.
2014. jan. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Úgy,ahogy azok,akik a fürdőben/uszodában vannak csak kócosan!


Nem kell lenézni az ilyen lányokat,pl. nekem is barnás a bőr a szemem alatt-mert ilyen géneket örököltem. Szóval ezt mindig elrejtem korrektorral.


Nem kell mindig tökéletesnek lenni... :)

2014. jan. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
kicsit rövidebb a szempillám, kócosabb a hajam, mint amúgy, de ennyi... az érdekesség mindössze annyi, hogyha csak lemosom a sminket (de nem alszom meg ilyesmi) szebb vagyok, mint ha reggel kelés után nincs rajtam.. de egy kis frissítő hideg víz és máris no prob. :D
2014. jan. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!