Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Még soha nem vittem haza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még soha nem vittem haza lányt, es felek hogy reagalnak szuleim?

Figyelt kérdés

19eves srac vagyok. Volt mar jo par baratnom(kozos kettesben volt kulfoldi nyaralas..stb)


de mindig sikerult elkerulnom, hogy nalunk aludjon az eppen aktualis baratnom, mindig en aludtam ott.


Egyeduli gyerek vagyok, tipikus anyam kedvence, nalam itthon ez a tema tabu,(baratno, sex, stb)


Mostanaban olyan lanyokat ismertem meg akik nalam aludnanak...(tobb lany csak sex kapcsolat legalabb is en annak szanom)


hogyan viselkedjek, oldjam meg, hogy a leheto legkevesbe legyen kellemetlen nekem, ha hazahozom a lanyt



2014. jan. 3. 04:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért nem mondod meg neki előre, hogy anyu, holnap jön át egy lány este fele és ennyi?!...vagy miért nem viszed akkor föl a lányokat amikor nincs otthon senki?
2014. jan. 3. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

LEirtam, nalam ez anyam es apam elott ez tabutema.


Es nincs ver a pucamban elore benyogni.....


Anyam amugy is folyton lerdezlskodik mindenrol igy ha felhoznam a la yrol is biztos kerdezoskodne, ... Es mit mondjak neki rola? Hogy csak atjon es megdugom, esetleg tobbszor atjon?


Aztan mas lany is atjonne ittaludni

2014. jan. 3. 04:45
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi van akkor ha kérdezősködik? hisz anyukád, akkor érdekli a dolog, még sem tabu téma, csak te nem beszélsz, mert nem mersz. Mond azt, hogy egy lány akivel ismerkedsz ennyi. Szerinted érdekelné, hogy mit csinálsz a szobába vele? Ő is volt fiatal. Ne szégyenlősködj a szüleid előtt. Miért amikor átmész aludni lányokhoz akkor azt mondod, hogy anyu átmegyek egy lány megd*gni? vagy mi? Szólsz át jön a lány, megcsinálod, ha utána rákérdez anyukád, hogy nem e jön legközelebb megmondod, bocs még sem működött vele a dolog, vagy dobott, nem vagyok neki szimpi, stb...
2014. jan. 3. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szépen hazaállítasz az egyik fiú barátoddal. Megsimized a hátát, megmarkolod a vállát erősen és szüleid előtt ezt mondod:

"Anya, apa. Ő a barátom. Meleg vagyok. Kérlek ne haragudjatok"


Majd a szülői sokk után, hogy egyedüli gyermekük meleg szépen kimegy a srác az ajtón és bejön veled a csajod. Nagy mosollyal azt mondod: " Csak vicceltem, barátnőm van. Ugye, hogy nem olyan gáz és tabu mintha meleg lennék?"


:DDDDDDDD


Komolyra fordítva a szót,19 éves vagy! Teljesen normális, hogy szexelsz és lányokkal találkozol.

Előtte beszéld meg a szüleiddel ezt a dolgot és ne akkor, amikor felviszed a csajt, hogyha esetleg valami vita alakulna ki köztetek. Így előre elkerülheted a kellemetlenségeket ha esetleg ilyesmi adódna.

Szóval előre cselekedj, ne pedig spontán.


Nem értem, pontosabban nem értelek. Én sem teregetem ki a szüleim előtt a szexuális és intimebb dolgaimat, de anyukád csak azért kérdezne meg pár dolgot, hogy tisztában legyen a helyzettel. Elmondod, hogy " Anya, átjön hozzám egy lány. Csak azért mondom, hogy tudjad. XY a neve, de semmi komoly." És ennyi. Se több se kevesebb. Szerintem anyukád sem kíváncsi többre.


Nincs vér a pucádban ilyen alap dolgot elmondani, de ahoz van hogy sunyiba kettyingesd őket. Kajak nem értem ebbe mi olyan nagy cucc.

2014. jan. 3. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Apád a nyakadba ugrana, mikor meglátná a csajt és bebizonyosodna, hogy nem vagy homár.
2014. jan. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem szedd össze magad és a legelső adandó pillanatban nyögd ki hogy jönne egy csaj. 19 vagy nem hiszem hogy a szüleid örökre azt akarnák hogy szűz légy.
2014. jan. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
tutivagjak, hogy nem vagyok szuz, hisz volt tobb mint fel eves kapcsolatom is akivek kozosen nyaraltam is, csak mindig en aludtam ott.......es ha mas lanyokkal jottem ossze, vagy kocsiban ha csak egyszeri alkalom vagy naluk.. Haza sose hoztam senkit
2014. jan. 3. 18:42
 8/9 anonim ***** válasza:
Vigyél haza fiút.:)
2014. jan. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vigyél haza guminőt. Ha négy villa, meg kés áll bele fél percen belül, akkor az igazival még várj egy kicsit.
2014. jan. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!