Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit kell ezen megbeszélni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kell ezen megbeszélni? Milyen kérdésekre szamíthatok?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki már nagyon régóta tetszett és múltkor msn-eztünk és elmondtam neki,hogy tetszik és szeretem.Azt mondta,hogy el fogunk menni sétálni és meg fogjuk beszélni az egészet.Írta,hogy nagyon pirul és meglepődött.Előtte msn-en mindig írta,hogy szeret és édes meg aranyos vagyok,ezért kérdeztem meg. Azt mondta,hogy ő is izgul meg van sok kérdése és még sok mindent kell tisztáznunk.Nagyon szeretném ha összejönnénk és erre minden esély megvan de nem akarom elcseszni... mire figyeljek oda... előre is köszi a segítséget 15/F 15/L
2011. júl. 13. 18:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
semmire azért megy el veled 99%-mert ő is akar tőlled vmt csak az igazakat mond a kérdésekre
2011. júl. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
ha nem akarna tőled semmit, akk már msn-en lerázott volna. Hogy mire figyelj? passz, majd jön magától :)... azért ne legyél csőparaszt :P 19/F
2011. júl. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Miket fog kérdezni már elmondtam neki,hogy szeretem és járnék vele??
2011. júl. 13. 18:44
 4/16 anonim válasza:
1x msn-eneztetek? talán meg akar ismerni, nem? ezt kell megbeszélni... am előben sokkal jobb... miért csajozik mindenki a neten?
2011. júl. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

szerintem semmi konkrétat nem fog

csak személyesen akarja hallani vagy

ha volt más csaj ügyed arról fog érdeklődni biztos

2011. júl. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
sztem volt kapcsolatról semmiképpen ne beszéljetek! ami volt elmúlt...
2011. júl. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
egyetértek de a nők már csak ilyenek
2011. júl. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
8 éve majdnem mindennap találkoztam vele oszt társam volt csak most tetszett meg
2011. júl. 13. 18:50
 9/16 anonim válasza:
az nem jelenti azt h ismered is....
2011. júl. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
akkor semmi komolyan nem fog kérdezni nyugodj meg!.
2011. júl. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!