Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a helyes út? A gyerekeim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a helyes út? A gyerekeim boldogságát válasszam hogy velük maradjak vagy álmaim nőjével komolyra forítani a viszonyt?

Figyelt kérdés
Van két szép gyerekem ő éertük élek de a párommal nagyon rosszul élünk.Van egy nő viszont akivel bármit el tudnák képzelni az életbe és ő is velem.
2009. nov. 29. 14:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Nálunk nem rég ugyan ez volt a helyzet. Én vagyok a "gyerek"... Borzalmas érzés volt minden egyes nap. Már fél év eltelt, és még mindig. Sosem tudtam mire ébredek fel, vagy mire érek haza. Melyik nap fog apu összecsomagolni, és végleg itt hagyni bennünket. Borzalmasan féltem, egyfolytában sírtam annak ellenére, hogy lassan 20 éves leszek. Én azt mondom inkább adj még egy esélyt a családotoknak. Próbáljátok feldobni valamivel, aztán ha az sem megy, akkor lépj. Nem tudom hogy te az anya vagy az apa oldalát képviseled-e, de bármennyire is sír a lelkem belülről, én azt tanácsolom, ha a mellett döntesz, hogy mész, akkor döntsd el este, és reggel menj el. Ne húzd az idegeit a párodnak, és a gyerekeidnek főleg ne. El nem tudom mondani milyen érzés minden ajtó csapódásra és telefoncsörgésre összerezzenni! És még valami. Egy magyarázatot megérdemel mindenki. A legkisebb gyerektől kezdve a párodig!!!
2009. nov. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire ismered azt az álmaid asszonyát.Példa:elváltak a szüleim,anyám összejött egy paraszttal.Mindketten azt hitték,egymásnak ők az igazik,"mindent el tudtak képzelni egymással"a faszi elvált,otthagyott mindent az asszonynak,meg a gyerekeinek,anyámhoz költözött.Egy év múlva szétmentek,a faszi két szék közül a földre esett,mert az asszonynak ugye már nem kell,meg anyának se.Gondold meg megéri-e mindent felrúgni!
2009. nov. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha az én apám elmenne egy másik nővel (az én apám is elment,csak nem nőval,hanem egyedül) akkor azt a nőt MEGÖLNÉM... nem érdekelne,hogy börtönbe kerülök,megölném... Szerintem ne hagyd ott a gyerekeidet,te már felnőtt vagy,és tudod kell,hogy a gyereked sokkal fontosabb,mint hogy kibe vagy szerelmes,meg kibe nem.Ha megtudnám,hogy a saját apám egy nőcske miatt elhagy Engem,lehet,hogy magamat is megölném...Borzalmas érzés lenne...
2009. nov. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

gyerek.

Ebben nem nyitok vitát. Előtte kell meggondolni kitől akarsz gyereket. Mostmár késő szaladozni a gyerekek kárán.

2009. nov. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a saját érdekedet nézd,ha szereted tényleg a gyerekeket,akkor úgy is szereted őket,h nem velük élsz.

Minek sínylődnél egy rossz kapcsolatban?Minek játszanátok a boldog családot?Kinek jó az?Ha feszült otthon a légkör azt a gyerekek is megérzik,nekik se jó úgy.

2009. nov. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem apám kábé azóta megcsalta anyámat, hogy az öcsém megszületett. 13 éves voltam amikor igazán gyanús lett a dolog, előtte is sejtettem, hogy van valami nője, de akkor még túl fiatal voltam hozzá, hogy tényleg elhigyjem. Aztán apa telefonján találtam egy sms-t, és minden kiderült. Fél évig gyötrődtem rajta, hogy most mit csiánljak, szóljak-e anyunak, mi lenne a jobb. A tesóimnak elmondtam (ők szintén sejtettek valamit), szörnyű volt, nem tudtuk, hogy mihez kezdjünk. Végül szoltunk és elváltak. A legrosszabb az egészben, hogy apa végig hazudott nekünk. Az sms-t is letagadta, pedig láttam, a SZEMEMBE HAZUDOTT számtalan alkalommal. Előtte ő volt a példaképem, imádtam, mostanába meg egyáltalán nem tudunk beszélgetni. Két hetente hétvégén nála kell lennünk, de az egész kényszeredett, mintha valami távoli ismerős lenne, én már szinte semmiről nem beszélgetek vele, vacsora közben pár szóban megbeszéljük a híreket, utána nyomás a szobámba. Ennyi. Persze most már együtt él azzal a nővel (de még mindig tagadja, hogy akkor is együtt voltak, mikor anyával még házasok voltak...).

Próbálom a kapcsolatot apával teljesen minimalizáni, ha 18 leszek legalább már nem kell találkoznom vele...

Őszintén remélem, hogy én nem egy hozzá hasonló féfrihoz fogok hozzámenni.

17/L

2009. nov. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ahogy neked jobb .

Szerintem a gyereknek az se jó , hogy látja rajtatok a szenvedést amit egymás mellet éltek át,

nekem apám 4 éve lépett le , 13 voltam , egy másik nő miatt , és nem dőlt össze a világ , pedig nekem duplán szar volt mert itt hagyott egy alkoholista növel xD (Y)

2009. nov. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az én tanácsom csak annyi, hogy ha a gyerekeid miatt fogtok együttmaradni, az semmivel nem lesz jobb, mintha elválnátok. A gyerekek is fogják érzeni, ha nem is most, de később, hogy valami nincs rendben köztetek. Ha elváltok, a gyerekeiddel mindenképpen beszélj, hogy ők fontosak..., és annak ellenére, hogy a feleségeddel nem vagytok együtt, még ugyanúgy szereted őket, és minél több időt szakíts rájuk. Közös programok...

(Az én "párom" is nős.)

2009. nov. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem először is tényleg tisztázni kell, minél jobban meg kell ismerni az új nőt, hogy nem csak fellángolás-e. A másik, meg hogy lehet szép válás is, csak meg kéne tudnod, hogy a mostani élettársad hogy viszonyulna a dologhoz. lehet hogy ő is kinézett már magának másik férfit. nem lehetetlen, ha egy ideje ilyen rossz a viszonyotok.
2009. nov. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!