Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mit reagálnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit reagálnátok egy egyéjszakás után?

Figyelt kérdés

A buliba megismerkedtetek egy sráccal,felmentetek hozzád-hozzá és mire felkeltetek a pasi már nincs ott

Mit reagálnátok?



2014. jan. 5. 18:15
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Ha ez a pasinál történik, az úgy furcsa.
2014. jan. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hehe.. ha a pali lakása maradj ott, egyszer visszamegy..
2014. jan. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Az most mellékes...de ravasz :D

Akkor hozzád mentek fel

2014. jan. 5. 18:20
 4/8 anonim ***** válasza:

Jó a kötelező magas labdát már lecsapták előttem...


Szóval nem vagyok híve az egyéjszakásnak, de ha valamiért a fenti szituációba keverednék, valószínűleg semmit. Mit kéne tennem, a csávó igen egyértelműen "közölte", hogy számára csak egy dugásról szólt a dolog, így valszeg továbblépnék, hogy volt egy remélhetőleg jó éjszakám, aztán annyi.

2014. jan. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Örülnék neki, h nem nekem kellett elküldeni.
2014. jan. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%
Én biztos meglepődnék. Ki nem zárja be az ajtót éjszakára? És mi lesz a reggeli menettel? :)
2014. jan. 6. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%

Ha a pasihoz mennénk fel egy ilyen helyzetben akkor én tűnnék el...nem várnám meg a reggelt.


Olyan helyzetben pedig voltam 1x hogy a pasi jött fel hozzám. Bár máshogy ismerkedtünk meg. Megvolt a dolog... elég rossz volt számomra. Kimentem utána wcre, mikor visszaértem még ott fetrengett.


És kibukott belőlem bár nem szándékosan... hogy te még mindig itt vagy?:D


Erre megsértődött egy kicsit. Elkezdett öltözködni. El akart vinni kajálni, de mondtam hogy nincs kedvem és Jó utat kívántam neki. Szerencsére leesett neki hogy nem kívánatos a továbbiakban...így elment.


Rossz élmény volt az egész. A szex pocsék volt. Meg is bántam a dolgot. Nem is csináltam ilyet többet.


27/N

2014. jan. 7. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Még annyit tennék hozzá az utolsó hozzászólásomhoz, hogy előtte megbeszéltük, hogy csak egy alkalom lesz. Ő maga kezdeményezte ezt is, és a szexet is.
2014. jan. 7. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!