Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csúnya fiúk, ti nálatok is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya fiúk, ti nálatok is kezd ilyen változás bennetek kialakulni, hoagy kapjátok az elutasításokat és telnek az évek?

Figyelt kérdés
Valahogy minél többször utasítanak el, minél jobban telnek a magányos évek, annál inkább kezdem elfogadni, hogy ronda vagyok és nem lehet barátnőm. Legutóbb már csak nevettem azon, hogy elutasított a csaj, nem is érdekelt. Sőt mintha egyre inkább kezdeném elhinni, hogy én vagyok a főnyeremény és a csajok csak szívnak azzal, hogy engem elutasítanak. Pedig csúnya vagyok és nem is nagy szám jellemre sem, mégis ez kezd bennem alakulgatni és egyre kevesebbre értékelem a lányokat, mintha az ő rovásukra nőne az én értékem, pedig hát ők utasítanak el, nem én őket. Olyan fura ez.
2013. ápr. 20. 12:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Engem nem érdekelnek a visszautasítások.

Próbálkozok tovább.Így lesz csajom és nem a beletörődéssel.

2013. ápr. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát engem még így kb. 10 év után is eléggé megvisel, de gondolom személyiségtől is függ, ki hogyan dolgozza fel.
2013. ápr. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ti nálatok is kezd ilyen változás bennetek kialakulni, hoagy



mi nálunk nem kezd ilyen változás bennünk kialakulni, hooooooooaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaagy



¿habla en húngaro?

2013. ápr. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Teljesen általános emberi viselkedés, abszolút ismert a pszichológiában. A saját önbizalomhiányt úgy a legkönnyebb orvosolni, ha másokat "lealacsonyítunk". Ez egyfajta passzív-agresszív viselkedés. Tipikusan az önbizalomhiányos emberek túlkompenzáló viselkedése.

Csakhogy sehova nem vezet, ettől nem leszel sikeres, nem lesz több önbizalmad (ez csak látszat, illúzió). Ettől függetlenül nagyon sokan élnek vele, nem csak a párkapcsolatokban, hanem az élet más területein is.

Én a magam részéről messzire elkerülöm azokat, akiknél ilyesmit tapasztalok.

Nézd meg ezen az oldalon "Az emberi viselkedés sémái" táblázatot: [link]

Ebből látszik, hogy önmagad elfogadása sokszor annak révén valósul meg, hogy másokat degradálsz, nem vagy kíváncsi más emberek véleményére, értékeire, nem tudsz kötődni, nem tudsz valódi intimitást megélni.

A jó hír, hogy az asszertív attitűd tudatosan is elsajátítható, tanulható, alkalmazható, és általa minőségileg megváltozhatnak az emberi kapcsolatok. (Ez itt most nem a reklám helye, semmi közöm semmilyen tréninghez, nem is végeztem ilyesmit, egyszerűen csak évek óta alkalmazom ezt a szemléletet, és lényegesen kevesebb kudarc ér az élet minden területén. :) )

De ez döntés kérdése...

2013. ápr. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Engem azért még mindig megérint, hogy eddig csak visszautasításokat kaptam. De tudom, hogy olyan ronda vagyok, hogy sosem lesz senkim.
2013. ápr. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!