Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon elrontottam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon elrontottam?

Figyelt kérdés

Régebb óta randizgatok egy fiúval. Eddig szépen haladtunk, meg volt az első csók is. Többször éreztette velem, hogy fontos vagyok neki. A közelmúltban én is elkezdtem kimutatni intenzívebben, hogy kezdek kötődni hozzá ráadásul meg is nyíltam neki.

Azóta, mintha kicserélték volna, keres de kevésbé kedves mint előtte.

A fejemben vagy 100 forgatókönyv játszódott le, hogy mi lehet a baj, rá is kérdeztem, de kitért a válasz elől.


2014. jan. 6. 00:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Skalpvadász.
2014. jan. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
nagyon, nyert a san diego:(
2014. jan. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Vámpírvadász.
2014. jan. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Én voltam a hülye, hogy este tettem ki a kérdést... :D

Légyszi azért erőltessétek magatok, tényleg nagyon össze vagyok zavarodva.

Amit lefelejtettem, ő 21 én meg 19 éves vagyok.


Első válaszoló köszönöm, hogy írtál! :)

2014. jan. 6. 00:35
 5/17 anonim ***** válasza:

Sikerült az ujja köré csavarnia és így már azt hiszi nem kell tepernie?


Passz. Régebb óta mit jelent?


Azért a kötődéshez kell idő, aki már a második héten így szeret meg úgy szeret, ott valami nem stimmel.

2014. jan. 6. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Úgy 4-5 hónapja ismerjük egymást. Én legalább 2 hónapja érzem azt, hogy szeretem, de eddig nem mutattam ki. Most se látványosan, csak nagyon örültem neki, meg szomorú voltam búcsúzkodásnál 2-3 napja. Na jó, meg mondtam pár kedves dolgot neki (hiányzott, fontos nekem), de ezeket félig hülyéskedve.
2014. jan. 6. 00:47
 7/17 anonim ***** válasza:

4-5 hónap alatt eljutottatok a csókig, és?


Írod, hogy félig hülyéskedve, annak mi értelme van?

Vagy mond komolyan, vagy ne mond.


Viszont 4-5 hónap bizonyosan elég ahhoz, hogy legalább alapjaiban betekintést nyerj a másik személyiségébe, így neked kell tudnod, mi lehet a gond.

2014. jan. 6. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Félek, hogy ha színt vallok, nem kellek, vagy kiderül, hogy ő nem gondolta ilyen komolyan. Meg merjem lépni, kezdek ebben elsorvadni.
2014. jan. 6. 01:00
 9/17 anonim ***** válasza:

Amondó vagyok, hogy 19 évesen korai neked még komoly drámázásokba bonyolódni.


Miért nem találkozol csak vele egyszerűen? Szexeljetek, csináljatok közös programokat, aztán majd lesz, ahogy lesz, ilyen életkorban, ne az érzelmek vigyék a prímet.


Fiatal vagy még, nagyon sok lehetőséged lesz még az életben.

2014. jan. 6. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
De én nem akarok pusztán fizikális kapcsolatot. Én szeretni akarok és szeretve lenni. Ha ő nem viszonozza ezt, nem szeretném odaadni magam.
2014. jan. 6. 01:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!