Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol ismerkedhetne egy depressz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedhetne egy depresszióra hajlamos srác?

Figyelt kérdés
Megjegyzem,hogy a depresszió nálam természetes lelkiállapot,szóval nagyon nem tudok mit kezdeni vele. Viszont tudom palástolni tettetett jókedvvel (igazira nem vagyok képes)
2014. jan. 6. 09:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ask.fm-en és emosok között.

Előbbin tele van ilyen emberrel és meglehet őket találni, vannak érdekesek köztük, az emosok nagy része pedig kis depis gyerek.

2014. jan. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szia:) en egy 14,5 eves lany vagyok,sorstars vagy szinte,engem paranoiaval kezelnek :) ha gondolod irj:)
2014. jan. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

2.es!

Köszi az ajánlatot,de én kicsit idősebb vagyok. Kétszer olyan öreg,hogy pontos legyek.

2014. jan. 6. 10:13
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A pszichiátrián :D
2014. jan. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ez nem is olyan rossz ötlet. Megyek kérek is beutalót. Ha már ott vagyok,kezeltetem is magam egyúttal.:D
2014. jan. 9. 13:08
 6/11 anonim ***** válasza:
depresszió koncert :D
2014. jan. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
47%

És mi lenne, ha kezedbe vennéd az életed és változtatnál, hogy jobban érzed magad? Ha ilyen kérdéseket teszel fel akkor csak lefele taszítod magad a mocsokba. Lépj ki ebből. Változtassa. Vedd kezedbe az életed. Menj el szakemberhez és szedd össze magad. A depresszió nem természetes állapot. Egy rossz, sötét állapot, amit ki kell irtanod magadból.


És egyébként is egy kapcsolathoz két egész ember kell.

2014. jan. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A szakember jó ötlet,csak rá kell szánnom magam. Rontani nem ronthat.Remélem.
2014. jan. 21. 11:02
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem ronthat... tudom... Veszíteni semmi sem veszítesz vele... Komolyan mondom, hogy ne fogadd el ezt az állapotot. Nem jó árnyékban élni... ne tedd. Menj el dokihoz... olvass önismereti könyveket és győzd le a démonjaidat.
2014. jan. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Olvasok önismereti könyveket,eddig nem túl sok sikerrel. De nem adom fel,hátha egy másik életemben boldog lehetek.
2014. jan. 22. 12:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!