Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan ismerkedhetne hölgyekke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedhetne hölgyekkel (akár hosszabb kapcsolat céljából is) egy 34 éves visszahúzódó srác, aki mellesleg nem az a klasszikus értelemben vett bulizós fajta?

Figyelt kérdés
Nyílván ha van valami elképzelésetek ilyen téren én hajlandó vagyok kipróbálni azt. Esetleg írhatnak olyan hölgyek is akik ugyancsak ismerkedni szeretnének de nem tudják hogyan tegyék, esetleg ők is félénkek...
2011. febr. 27. 19:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Társkereső oldalak? Esetleg beszélgetés többféle netes fórumon?

Sajnos a mi korosztályunk már nehezen talál olyan helyeket, ahol ismerkedni lehetne, főleg ha nem nagyvárosban lakunk. De szerintem még ott sem könnyű.

2011. febr. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Társkereső oldalak. Nagyon ajánlom. Nem bulizós vagyok, csaj, de a párom szintén nem bulizós, elég visszahúzódó. Mindketten harmincas években járunk. Társkereső oldalon jöttünk össze, és már 2 éve együtt vagyunk, nagyon szeretjük egymást, már együtt is élünk, menyasszony vagyok. :)

Neked is sok sikert! Ha segíthetek valamit írj nyugodtan, akár segítek regisztrálni is.

2011. febr. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi a bátorítást. :)) Olyan oldalakra lenne szükségem amik nem jelennek meg az iwiw-en. Egyébként Szfváron lakom.
2011. febr. 27. 20:07
 4/13 A kérdező kommentje:
Második hozzászólónak üzenem: Én egy válás után vagyok ami sajnos nem sikerült, de bízom benne, hogy találok egy olyan lányt akivel érdemes tervezni.
2011. febr. 27. 20:11
 5/13 anonim ***** válasza:

[link]

Megint én, aki neten találta meg az igazit.:)

Barátnőmet ide regiztük fel. Próbáld meg! Veszteni valód nincs.

2011. febr. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Harmadszor is én. A párom is válás után volt. 4 év után tönkre ment a házassága. De én elhoztam neki az igaz, őszinte szerelmet, mindent megadok neki, s így újra tud hinni, szeretni. :)

Nagyon drukkolok neked! Majd írj még ha van vmi... Akár priviben is, érdekel sikerült-e. :)

2011. febr. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi. Aranyos vagy, hogy így drukkolsz nekem...
2011. febr. 27. 20:15
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha már voltál nős, akkor bőven mondhatjuk, hogy férfi vagy. Viselkedj is úgy! Dominánsan, kezdeményezően. Nincs mitől félned, legfeljebb nem jön össze. Ezt a srác szót pedig többé ne használd magadra! Felnőtt férfi vagy, szóval egy kicsit több önbizalmat és meglátod sikered lesz!
2011. febr. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Előzőnek üzenem. Nem mindenki tud magabiztos lenni. Én megértem, ha nyuszibb típus, de hálisten van internete és be tud regizni egy társkeresőbe. Onnan már csak válaszolgatnia kell a lányok, nők leveleire és elmenni egy-két randira. Vagy többre. De ez a kezdet a nehéz. Végig mentem én is, így tudom milyen.

Üdv: a drukkolósod. :)

2011. febr. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nem megy mindenkinek, de a nők mindig is ezt fogja előnyben részesíteni. Sajnos a társkereső sem jön be mindenkinek, inkább azt mondanám ritka, aki olyan szerencsés, hogy megtalálja a párját ott. Szóval azért érdemes próbálgatnia a csajozást, biztosan sikerülni fog :)
2011. febr. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!