Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miert nem jarnatok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem jarnatok olyan lanyal akinek arab baratja volt?

Figyelt kérdés
Kulfoldon elek es lattam a neten hogy a magyar fiuk nem szivesen randiznak olyan lannyal aki arab fiuval volt egyutt . Nekem is arab baratom volt regen es erdekel hogy miert baj ha egy lany arab fiuval volt.
2014. jan. 6. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:
37%
Éppen csak egy fokkal jobb mint a tálib, vagy pakisztáni! :D
2014. jan. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
sztem ha szeretek egy lanyt nem erdekel h kivel volt egyutt.:D
2014. jan. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Krisztián0416 válasza:
alahu akbar!... csak ennyi :D
2014. jan. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Engem azelőtt nem zavart volna ez a dolog, de tapasztalatból írom apukám nevelt lányáról: facebookon megismerkedett egy arab (egyiptomi) sráccal, és a távszerelem miatt teljesen belebolondult az arab vallásba és kultúrába! Netről rendelt csadorokat (arab női fejkendőket), és imaszőnyeget, és részben követni kezdte az arab hétköznapi és ünnepi szokásokat! És csak azért nem áll szóba a húgommal, mert a húgomat ezek a dolgok nem érdeklik!

Hát én egy ilyen bebolondult csajjal soha nem jönnék össze, még ha már nem lennének együtt a sráccal, akkor sem!

2014. jan. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem biztos hogy minden lany "megbolondul". Peldaul en sem vettem fel a vallasat vagy ilyesmi es tobb evig voltunk egyutt.


Azt hittem valami komolyabb oka van. Most megnyugodtam kicsit.

2014. jan. 6. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!