Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy menő srác aki nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy menő srác aki nagyon tetszik már hat éve (egy osztályba járunk). mit tegyek hogy észre vegyen?

Figyelt kérdés
2014. jan. 7. 09:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Villants cicit.
2014. jan. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha 6 évig nem vett észre, már most se fog..
2014. jan. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Legyél menő, és jó csaj.
2014. jan. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

-Rúgd ágyékon!

-Pofozd fel!

-Mogyorózd meg!

-Vágj hozzá egy komputert!

-Markolj rá a farkára!

-Uszítsd rá a vérebedet/tigrisedet/medvédet/orrszarvúdat!

Ezek hatására biztos észre fog venni, bár nem biztos, hogy kedvelni fog.

2014. febr. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én egy jelentéktelen szürke kisegér voltam egész suli alatt aztán lefogytam összekaptam magam figyeltem a részletekre, és elegánsan de mégis hétköznapian kezdtem öltözni. Mindenki észrevett pedig nem az volt a cél csak az hogy jól érezzem magam a bőrömben :) ha te jól érzed magad az kilátszik mások is észreveszik :) légy magabiztos és nevess sokat. Ne sminkeld agyon magad csak ha alkalom van. A testalkatodhoz válassz ruhát és a hajad színe valami érdekes legyen. Nekem természetesen f...sbarna volt most pár tónussal sötétebb és ezerszer jobb :) Variálj a hajaddal próbálj ki rengeteg új dolgot :) csak bátran én legyél büszke mindig húzd ki magad az nagyon fontos :)
2014. márc. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!