Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy lány "lemondta" az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány "lemondta" az első randit, érdemes elhívni még egyszer?

Figyelt kérdés

Azért van idézőjelben, mert meg volt beszélve egy nap. Helyszín, időpont az nem, mivel úgy voltunk vele, hogy később egyeztetjük. A csaj ezután eltűnt gyakorlatilag 3 napra. Írtam neki, de nem vittem túlzásba. 2 mondatot csak.

Pár napja jelentkezett, 2 szer bocsánatot kért, elmondása szerint nagyon beteg volt, láz, stb ki sem tudott kelni az ágyból. Szinte egész nap aludt. Azt írta, nem akart lekoptatni, csak tényleg szarul volt. Azóta minden nap beszélünk, hol én írok rá, hol fordítva. Nem tudom, megérné egy még egyszer talira hívni...

Továbbá azt sem ez a story mennyire fedi a valóságot...de tény hogy az adatlapja, illetve a megosztások/játék értesítések szerint sem volt abban a 3 napban neten...

Ő nem hozta szóba eddig hogy pótolhatnánk a talit, én meg nemtudom hogy kéne e erőltetni...félek ha újra előjövök vele, az már kínosan erőlködős lesz...de ha meg nem húzom eztmeg, akkor tuti hogy leütik a kezemről a lányt..:/

Szerintetek mit tegyek?!


Nagyon bejön nekem a lány, valami megfogott benne, túl sokat gondolok rá...:/


20/F

19/L



2014. jan. 7. 20:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Veszteni valód az biztos, hogy nincs.
2014. jan. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg mégyegyszer elhívni, bár gyanítom, hogy kamuzott. Betegen is lehet netezni.
2014. jan. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
85%
Szerintem erdemes kerdezoskodni hogy tetszesz e neki,hogy mi a velemenye rolad es megkerdezni hogy mit reagalana ha jarnatok....a valaszai alapjan megtudhatod hogy hogy erez irantad....csak ne add fel...udvarolj neki,es amikor mar vonzodtak egymashoz,szerintem elhivhatod...
2014. jan. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Pain for Pleasure ***** válasza:
100%
Még egyszer hozd fel a találkozót, ha ezt is lemondja, felejtsd el. Sok sikert! :)
2014. jan. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt már, hogy beteg lettem és nem tudtam találkozni a barátommal. Eléggé sajnáltam, mert nem akartam, hogy azt higgye, le akarom koptatni. Azután egy-két hónapig beszélgettünk (korai kapcsolat volt) és már nagyon vártam, hogy újra elhívjon. Végül megint elhívott és nagyon örültem :) Adott még egy lehetőséget, ami nagyon feldobott. :)
2014. jan. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is nyugodtan elhívhatod még egyszer. Attól nem leszel nyomulós .Tulajdonképpen akkor derülne ki csak igazán, hogy kamuzott vagy sem , mert ha bele megy akkor valószínűleg nem azért mondta le mert nem akart veled találkozni ,hanem tényleg oka volt. Ha meg ismét lemondja akkor sem gáz mert legalább így tudod hogy tényleg mi a helyzet. De viszont ha azóta is jókat beszélgettek és keresitek egymás társaságát akkor biztos akar veled talizni, az is lehet hogy azért nem hozza fel Ő mert szégyenlős vagy azt várja hogy Te hívd el ismét :)
2014. jan. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Még egy próbát mindenképpen megér! :)
2014. jan. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
67%

Minden férfi tudja hogy ezt már hagyni kell a fenébe. Nem jössz be neki.


Ha ő felkeres, akkor el lehet hívni. Ha nem akkor ennyi volt.

2014. jan. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
77%

Ha nem ajánl másik időpontot, akkor nem érdeklődik. Ezen felül még 1 próbát megérhet, de ha nincs határozott igen, akkor felejtős.

1 óra fecebookot kellene rád cserélni.

2014. jan. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
96%
Én ezek után nem tepernék. Ha az én hibámból nem találkozunk, akkor nekem illene "teperni", jóvátenni, más programot / időpontot felajánlani, sztem így lenne a helye. Egy próbát megér, az igaz, de azért ügyelj arra, hogy ne te teperj túlzottan, a csaj meg várja a teperést meg a sült galambot...
2014. jan. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!