Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy lány "lemondta" az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány "lemondta" az első randit, érdemes elhívni még egyszer?

Figyelt kérdés

Azért van idézőjelben, mert meg volt beszélve egy nap. Helyszín, időpont az nem, mivel úgy voltunk vele, hogy később egyeztetjük. A csaj ezután eltűnt gyakorlatilag 3 napra. Írtam neki, de nem vittem túlzásba. 2 mondatot csak.

Pár napja jelentkezett, 2 szer bocsánatot kért, elmondása szerint nagyon beteg volt, láz, stb ki sem tudott kelni az ágyból. Szinte egész nap aludt. Azt írta, nem akart lekoptatni, csak tényleg szarul volt. Azóta minden nap beszélünk, hol én írok rá, hol fordítva. Nem tudom, megérné egy még egyszer talira hívni...

Továbbá azt sem ez a story mennyire fedi a valóságot...de tény hogy az adatlapja, illetve a megosztások/játék értesítések szerint sem volt abban a 3 napban neten...

Ő nem hozta szóba eddig hogy pótolhatnánk a talit, én meg nemtudom hogy kéne e erőltetni...félek ha újra előjövök vele, az már kínosan erőlködős lesz...de ha meg nem húzom eztmeg, akkor tuti hogy leütik a kezemről a lányt..:/

Szerintetek mit tegyek?!


Nagyon bejön nekem a lány, valami megfogott benne, túl sokat gondolok rá...:/


20/F

19/L



2014. jan. 7. 20:40
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

igen, bennem is azvvan, hogy most neki illene lépni, vagy valami...ő tűnt el, nem én.

nem meggyőző a dolog, hogy bejövök-e neki...sajnos...:/

2014. jan. 7. 21:54
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy próbát megér engem is felhívott mégegyszer a barátom ,mert elég határozatlan voltam,de aztán találkoztunk,és összejött.
2015. jan. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ki tudja mi lett ennek a kérdésnek a vége??!!
2015. jan. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!