Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A harmadik randin már lehetség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A harmadik randin már lehetséges a csókolózás, puszi?

Figyelt kérdés
Másodszor találkoztunk, de még nem csókolóztunk, első alakalommal sétáltunk beszélgettünk, meghívtam egy italra. Második alkalommal úgyszintén sétáltunk, beszélgettünk, hobbí egyebek. Csak ölelkezés szokott lenni. Mai időkben hogy megy ez? Fiú vagy a láy kezdeményezzen? 16/F

2014. jan. 8. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Kezdeményezz. Csókold meg.
2014. jan. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Akkor már a közösülés is lehetséges.
2014. jan. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kicsit úgymond félénk a csaj...nem tudom hogy venné...Lehet megkéne várni az ő kezdeményezését.
2014. jan. 8. 19:40
 4/6 anonim válasza:
Hát..nálam már első randin bepróbálkozott a srác:D Szerintem harmadik randin már simán lehet:)
2014. jan. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amit én csinálok, félénk lányoknál is jó volt(csak 1 félénkebbel voltam), első randin csak a kezét fogom meg, második végén szájrapuszi, harmadikon pedig ha van egy olyan pillanat, vagy a legvégén, akkor csók, rendes smár. De várhatsz tovább is, nincs előírva, hogy meg kell csókolnod. Sőt, ha még nem teszed meg, akkor plusz pontot is szerzel a csajnál :)
2014. jan. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem igen. :)

Kezdeményezz te. Ha ott az alkalom adj neki egy szájrapuszit. Ha viszonozza, akkor nyert ügyed van. :)

Ha kicsit gátlásosabb a lány akkor semmiképp se támadd le.

Fogd meg a kezét, öleld meg, simogasd meg, vagy adj egy puszit neki. Ha nem húzódik el, akkor a többi jelet már értened kell. Légy türelmes.

2014. jan. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!