Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » SOS. Most tényleg ennyi nője...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS. Most tényleg ennyi nője lehetett?

Figyelt kérdés

Van egy srác nálam idősebb 7 évvel, én most 17 vagyok, viszonylag rossz a híre a városba , állítólag nagyon sok lánya volt már dolga de volt komoly kapcsolata is.

Állítólag ne jöjjek vele mert akkor rossz lesz a hírem a környéken, h milyen pasival állok össze (előbbiek miatt).

Állítási a szerint nagyon bejövök neki, és eddig nagyon kitartó, és komolyan gondolja.

Eszemre vagy a szívemre hallgassak?

ti mit tennétek ?



2014. jan. 8. 23:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ennek töcskölés lesz a vége.
2014. jan. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 fahéjas Alien ***** válasza:
100%
Figyelembe lehet venni mások véleményét, de a te életed, a te hibáid, a te döntésed. Ismerd meg még jobban, aztán majd meglátod, senki nem tudhatja helyetted. Az meg, ha álszent úgyis kiderül.
2014. jan. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Galaxis. ***** válasza:
100%
Az tuti, hogy meg akar dugni és kész! Szeretnél szexelni? Ha igen gyere vele össze ha nem csak szexelni szeretnél akkor ne
2014. jan. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Menekülj, amíg nem késő! Nekem is volt dolgom ilyennel. Naiv vagy, ha azt hiszed, hogy ő lesz álmaid hercege.
2014. jan. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

eszedre

mert mint írtad ,ha összejössz vele rossz híred lesz

ez gondolom nem hiányzik pláne ha csak 1-2 menete kellesz neki

2014. jan. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nem csak arra megy ki a játék szerintem, beszéltünk erről is , állításai szerint megvárná míg én akarom.
2014. jan. 8. 23:16
 7/21 anonim ***** válasza:
Szerintem meg az összes lánynak ezt mondta. :)
2014. jan. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Persze, megvárja, addig mással szórakoztatná magát.


Nehogy bedőlj az ilyen dumának.

2014. jan. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

persze ,mert ezt vártad tőle

ha mást mondtál volna akkor olyat mondott volna ami arra klappol

csak a puncidhoz(ba) jusson végre

2014. jan. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
ja megvarja meg akkarod mi?a hir meg elmegy ha akkarod?haat ha ilyen hulye vagy inkabb ne hallgas magadra csak az itt valaszolokra
2014. jan. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!