Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik nekem egy lány, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik nekem egy lány, és nemtudom hogy járna e velem járna e velem? A gondok a következők:

Figyelt kérdés
jobban néz ki nálam(csak pár fokkal nem klasszisokkal), első barátnőm lenne és semmi tapasztalatom nincs. Beszélőviszonyban vagyunk msn en élőben csak köszünk egymásnak de néha beszélgetünk is, de enm merek kezdeményezni és ráadásul az osztálytársam. Ha hülyén jön ki a helyzet hogynézek még 5 évig a szemébe? :S
2009. nov. 30. 17:26
1 2
 1/17 Funktasztikus ***** válasza:
lezbi vagy már bocsi:D?? de hogy hogy jobban néz ki nállad:D
2009. nov. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Funktasztikus ***** válasza:
am ha nem jön ösze akk ugyanugy nézel a szemébe legfejeb tudja hogy tetszik neked
2009. nov. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Az nem számít hogy jobban néz kinálad. Lehet, hogy neki pont az olyan srácok jönnek be mint te.

Nézd a jeleket. Például ha sokszor rád mosolyog, megborzolja a haját, elsétál előtted feltűnően stb...

Ha nem látod akkor próbálj te közeéebb kerülni hozzá. Például menj oda sokszor hozzá beszélgetni, nevettesd meg.

Aztán ha minden jó, akkor az egyik SZEMÉLYES beszélgetés során hívd el forrócsokini, vagy sétálni. És a többi megy magától. :)

2009. nov. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
nem nem vagyok lezbi fiú vagyok:D Oké de ha nagyon zavarba vagyk és meg se tudok nyikkanni? És ha nemet mond? Ott süllyednék el
2009. nov. 30. 18:05
 5/17 anonim ***** válasza:

Nem kell zavarban lenni, ő is ugyanolyan ember mint te vagy. Csak menj oda hozzá és legyél spontán. Én bírom az olyan fiúkat akik lazára veszik.

Ha nagyon félsz randit kérni tőle, akkor dicsérd meg a haját, vagy mondj neki vmi szépet. Hátha ő kezdeményez.

2009. nov. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
igen csak hetedik óta ezt játszom:D És mégsem kezdményez.
2009. nov. 30. 20:37
 7/17 anonim ***** válasza:

:D Nézd, lehet, hogy nem is működne, de ezt addig nem is tudod meg amíg nem próbálkozol. Hívd meg egy "randira" és minden ki fog derülni! Aki nem mer, az nem nyer. Sok sikert! :)

[Majd írd meg hogy mi volt :D ]

2009. dec. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
De hogy hívjam nem mehetek elé hogy szia eljössz velem sétálni a dómra közbe iszunk egy kávét na van kedved? Ezt így nemtom beadni:D Rámmosology sokszor és amikro odanézek gyakran engem néz denemtudom jajj ez annyira ilyen beparázós helyzet még nem próbáltam soha és nem rögtön a legjobbnál kéne elcseszni
2009. dec. 1. 20:23
 9/17 anonim ***** válasza:

:)

Szoktatok négyszemköz beszélgetni nem? (remélem igen :)

Hozd szóba, hogy milyen szép az a táj és esetleg nem lenne-e kedve elmenni veled sétálni.

2009. dec. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Na. Képzeljétek megkérdeztem. Eljött volna de nem ért rá DE ELJÖTT VOLNA!!! Életembe nem izgultam így. Biosz doga ez mögött elbújhat:D
2009. dec. 3. 14:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!