Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik nekem egy lány, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik nekem egy lány, és nemtudom hogy járna e velem járna e velem? A gondok a következők:

Figyelt kérdés
jobban néz ki nálam(csak pár fokkal nem klasszisokkal), első barátnőm lenne és semmi tapasztalatom nincs. Beszélőviszonyban vagyunk msn en élőben csak köszünk egymásnak de néha beszélgetünk is, de enm merek kezdeményezni és ráadásul az osztálytársam. Ha hülyén jön ki a helyzet hogynézek még 5 évig a szemébe? :S
2009. nov. 30. 17:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

:) Gratulálok! Akkor kérdezd meg majd mégegyszer, később, és akkor tutira menni fog :) De vigyázz ne légy túl nyomulós, és ne is légy túl félénk. :)

Hajrá!

2009. dec. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
kössz drukkojatok! :D
2009. dec. 5. 20:12
 13/17 anonim válasza:
Na és hogy sikerült a történet vége annyira kíváncsi vagyok rá amúgy velem ez most a helyzet csak még senki sem válaszolt az én kérdésemre?!
2010. ápr. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
hát képzeld... egy kész tündérmese:D régóta együtt vagyunk, és nagyon szeretés van:D kösz srácok hoyg azt mondtátok merjem megkérdezni:D bejött ;)
2010. ápr. 6. 09:17
 15/17 anonim válasza:
Na az jó gratulálok szép munka bárcsak ilyen lennék én is mint te és szívesen segítettem.
2010. ápr. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
köszi és sok szerencsét!
2010. ápr. 6. 15:04
 17/17 anonim válasza:
Neked is és kívánom hogy sokáig együtt legyetek!
2010. ápr. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!