Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok mennyire jön be a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok mennyire jön be a szolis férfi? Úgy értem nem a gyári kreol, hanem, aki szolizni jár? Esetleg lehet-e ez előny vagy épp feltűnik nektek?

Figyelt kérdés
Szóval érdemes-e egy férfinek szoliba járnia, csak azért, hogy jobban tetsszen a nőknek?
2009. nov. 30. 17:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem jól néz ki,ha egy pasi barna....!Az én párom is jár szoliba meg én is és igen,számomra ez feltűnik....!!!

21/L

2009. nov. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
31%
szörnnyű föleg amelyik a szemöldökét is vékonyra szedi teljes korcsosulás.Egy férfi legyen ápolt,de ne ilyen kis cicafiucska...Nekem speciel nemjön be...
2009. nov. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Képet linkelj nekik mert így olyat képzelnek el amilyet szeretnének de ha kép van azt meg mindig leszólják az itteni nők.
2009. nov. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem jön be, de mindenkinek más tetszik...

17/L

2009. nov. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

semennyire. nálam nem lehet előny, de hátrány az már hamarabb. igen, feltűnik, az undorító szoláriumos narancssárga bőr hogyne tűnne fel már. amikor valaki az elején még csak párszor volt szoláriumban, akkor olyan a színe mint aki magára kent egy flakon alapozó krámet csak éppen két árnyalattal sötétebbet a saját bőrszínénél. amikor meg már agyonszoláriumozta magát, akkor visszataszító narancssárga lesz. a szoláriumban szerezhető színnek semmi küze nincs a természetes egészséges napbarnítottsághoz. és amikor meg valaki pl a téli hónapok közepén is ugyanolyan narancssárga mint júliusban volt, akkor meg pláne hogy ne tűnne fel. szerintem irtó ronda. de ízlések és pofonok.

20/l

2009. nov. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Engem kifejezetten taszít egy szolibarna srác.A napbarnított az szép,de nagy különbség van a két barnaság között szerintem.Oké,h divat meg minden,de nem jön be.Azért ne járj szoliba,h jobban tetszél a nőknek.Bár az nem mind1,h melyik rétegnek akarsz tetszeni.Mert ha a hidrogénszőke,szintén agyonszolizott divatcicáknak,akkor lehet,h előny,de egy egyszerű lányt nemhiszem,h ez vonz.

/Szmötyi/

2009. nov. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!