Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Titeket zavarna, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket zavarna, ha a srác akivel randiztok, neopogány lenne?

Figyelt kérdés
Pogány vagyok, 19 éves, és mielőtt bárki is kérdezné, nem áldozok csecsemőket, és nem is vagyok sátánista, a keresztényekkel semmi bajom, csak ne erőltessék rám :P Ti mit gondolnátok erről? Ez kizáró ok lehet? Külsőre igazából normálisnak mondanám magam, egyedül csak ékszekereket hordok amik erre utalnak, karkötő, gyűrű, nyaklánc. Azért kérdezem, mert elég valószínűtlennek találom, hogy én Magyarországon találok olyan lányt, aki ugyan ebben a vallásban él, vagy hasonló a gondolkodásmódja.
2014. jan. 9. 22:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Vazzeg, már megint valami új módi? Legalább nem Swag vagy.
2014. jan. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

EEz új! :D

De tök érdekes.

Bár a keresztények számára elvileg mindenki az,aki nem velük.

2014. jan. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 fahéjas Alien ***** válasza:
nem
2014. jan. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Van ilyen vallási közösség Magyarországon? Ha igen, akkor elég könnyen találhatsz ilyen lányt. Ha nincs, akkor sincs semmi veszve, két vallás nagyon szépen meg tud férni egymás mellett, már ha mindkét ezt akarja.

Engem nem zavar a barátom vallása, inkább őt zavarja egy kicsit, hogy borzasztó kíváncsi vagyok a vallás mibenlétére, pedig egészen másban hiszek.

2014. jan. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Tudod drága, engem az zavarna hogy fiú létedre karkötőt gyűrűt és nyakláncot hordasz :D

"ugyan ebben a vallásban él," neked nincs vallásod

2014. jan. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Akkor mit áldoztok, kismacskákat? Részletezhetnéd ezt a neopogány dolgot, mert ebből épp csak a gondolkodásmódod nem derült ki, meg hogy miben hiszel.


Nekem alapvetően nincs bajom a vallásos emberekkel, amíg:

1. nem térítenek/nem próbálják a saját nézeteiket lenyomni a torkomon

2. nem szemellenzősen vallásosak.

2014. jan. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom a neopogány az, aki mondjuk a manapság az ősmagyarok hitét, vagy más régi hitvilágot képvisel.


Ha az ősmagyar hitvilágot képviseled, akkor a nemzeti radikálisok között biztosan találsz lányt. Némelyik igencsak csodás teremtés :)

2014. jan. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Édes Istenem... (stílusosan megszólítom)

Régen nem volt ilyen! Neopogány, anyám tyúkja... voltak a hülyegyerekek, akik renitenskedtek, de nem adtak neki ilyen kusza neveket, nem álcázták vagy finomkodtak. Durr, egy tasli. El volt intézve.

Ezzel nem a vallási nézeteidet akartam sérteni! Mert felőlem a nagy Pingvin Istenben is hihetsz, csak ez a sok új irányzat... jesszompepi. 20/l

2014. jan. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Figyi, én megvagyok keresztelve de ateista vagyok. Erre mit lépsz??
2014. jan. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
felénk ezt ateistának hívják
2014. jan. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!