Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kisvárdán milyen helyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisvárdán milyen helyek vannak, amelyek alkalmasak első randira?

Figyelt kérdés
Nem iskoláskorúak vagyunk.
2014. jan. 10. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:

ooooooh Kisvárda :D milyen meglepő itt látni :D

egyébként:

a Bowling Club földszinti, illetve felső része nem rossz, a pizza finom

a Coffein Club is kellemes, de maximum délután, amikor nincs tele iskolás gyerekekkel (az régen nagyon jó hely volt, mi szerettük)

a Poncsák Cukrászda

a Piccolo Pizzéria (bár nem tudom, hogy az működik-e még, talán nem, pedig jó volt a pizza)

a Party Ételbár, jó a kaja és általában egész csendes

a Törpilla, isteni a gyros

szerintem egyébként a Poncsák a legjobb első randinak. ha nem sül el jól, akkor is elég, ha egy órát elbájologtok, nem olyan, mint egy vacsora, ha meg jó a randi, akkor meg alapból is igencsak kellemes kis hely :)

2014. jan. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szívesen a választ, egyébként...
2014. jan. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

valószínűleg már megvolt, de van még 2 hely (most ennyi jutott eszembe) ami nem csak első hanem akármilyen randira is jó szerintem :D

a Krúdy park

a kisvárdai vár udvara.

2015. ápr. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!