Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok nagy részénél hogy van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nagy részénél hogy van ez, hogy fura mód szempillantás alatt változik a véleményük?

Figyelt kérdés

Teszem fel, felraknak ide egy képet, hogy lányok nektek tetszik ez a srác? Tipikus gazdag apuka picinyke fia, női szíveket összetörő, rózsaszín pólós, ecsethajú nyálfiú.

Jön 10 komment hogy jaj, de helyes, jajj de cuki, tök aranyos, nem rossz, váó és sorolhatnám. Utána jön egy komment, aki leírja, hogy ilyen nyálfiú sosem. Aztán jön még újabb 5 komment, hogy bizony ezt a fiút bottal sem. Ezt itt már több tucatszor megfigyeltem, hogy nem össze-vissza jönnek megosztva a válaszok, hanem egyszerre egy csomó, hogy bejön (vagy ha olyan a pasi, akkor nem) és utána pont az inverz jön. Nem érdekes? Ennek van valami lélektana, vagy mi alapján jön ez?


2014. jan. 10. 19:37
1 2
 1/13 Költőnő? ***** válasza:
pöppet túlgondold sztem
2014. jan. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Lehet, de mikor 10 különböző kérdésnél így jönnek a kommentek, hogy hirtelen lesz ,,nyárból-tél'', akkor elgondolkodtató.
2014. jan. 10. 19:40
 3/13 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem az a lényege, hogy ez elején kialakul egy kép, hogy mindenkinek bejön. Lehet, hogy van olyan, akinek nem tetszik, de nem meri leírni, ergó ő nincs annyira magabiztos, hogy szembeszálljon a többséggel. De egy véleményvezér simán kimondja amit gondol, nem érdekli, a többiek mit szólnak hozzá, mert valószínűleg, ő az, akinek a véleménye számít, így utána a többség hozzáigazodik.


Érthető, mire gondoltam vagy kicsit zavaros?

2014. jan. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Érthető volt. Lehet ez is egy lehetőség, amit leírtál.
2014. jan. 10. 19:44
 5/13 anonim ***** válasza:
egyetértek az utolsóval
2014. jan. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

nem hiszem,hogy ugyan azok válaszolnak,így nem a véleményünk változik,csupán az ízlésünk eltérő

én is láttam,olyat,hogy áradoznak a "pasiról" és amikor megnyitottam egy páwával néztem szembe,mivel nem jön be,ezért nyilván nem fogom dicsérni,csak mert előttem 6-an megtették

2014. jan. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
De én sokszor arra gondolok, hogy igazából az ilyen nyálfiúk hódítanak a való életben és 10 ből 9 lányt megkapnak. Leírják a lányok, hogy helyes, mert tipikus lányok ezek, akik a jóképű, gazdag, elkényeztetett apuka kedvencére buknak. Aztán jön valaki, aki direkt megmondja, hogy neki ez nem esete. Akkor jön a többi, ami direkt ellent akar mondani az első 10 nek, hogy csak azért is bebizonyítsa, hogy nem ez kell a nőknek. De ugyanakkor az utolsó 5 válaszolóból, akik nemet mondtak, ebből is 3 vagy 4 lány ilyen tipikus szépfiúkkal szeret dugni, csak ugye direkt be akarja bizonyítani az ellenkezőjét, hogy ő milyen tökös, ha tud nekem mondani (holott örülne, ha ilyen pasit érezhetne magában minden nap). Nekem ez az opcióm.
2014. jan. 10. 19:48
 8/13 A kérdező kommentje:
jav: tökös, ha nemet tud mondani.
2014. jan. 10. 19:50
 9/13 anonim ***** válasza:
Lány vagyok és tanúsíthatom van amikor így van ahogy említettétek de olyan is van hogy mindenki nem tetszik ronda tattara tattara azután jön egy kettő hogy ne már olyan cukik meg stb. de mi visszaszólunk hogy ízlések és pofonok de azt észre sem veszik a drága csillogó szemű lelkeim hogy ott vannak elszórtan hogy ez meg ez jól néz ki. Meg ti sem veszitek észre. Na bumm. Amúgy no name szinte mindenki szóval minden hülyesèget ki mernek írni az emberek amúgy nem mernének. Ez nem oszt nem szoroz.
2014. jan. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Meg sokszor ez a jó színben való feltűnés is. Kérdezi a kérdező, hogy bejön-e és akkor 10 igent felel. Utána a kérdező 11 nek leírja, hogy nagyon nem bírja az ilyen srácokat. Aztán jön az újabb 5 komment, hogy ők sem. Tehát mintha sokan másnak a kedvére akarnának itt tenni (nem mindenki, de sokan), hogy jobb színben legyenek feltüntetve, sőt valaki szeretne zöld pacsit is kapni titkon ezért. Szerintem ilyen is lehetséges.
2014. jan. 10. 19:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!