Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy tudnék összejönni olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helima kérdése:

Hogy tudnék összejönni olyan fiúkkal akik szeretik a rock-ot? Kritikusok kíméljenek!

Figyelt kérdés

Mert mostanában nagyon szeretem a rockot és az ilyen fajta embereket akiket a rock érdekel (a mostanában úgy értem 2 éve).

És ha tudtok mert mondjuk pont a haverotok épp csajt keres az is elmondhatja a nevét/facebook-át és talán jó sülhet ki belőle


2014. jan. 11. 09:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Menj el egy rockkoncertre?!

ott ilyen emberekkel fogsz találkozni. ;)

2014. jan. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én szeretem a rockot :) linkin park,tfk,nine lashes,killswitch engage irj ha gondolod :)
2014. jan. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
gyik tele van veluk (ebbol gondolom, hogy mindenhol ott vannak :D )
2014. jan. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hany eves vagy, kislany?
2014. jan. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Rockoncert jó megoldás!

Júniusban úgyis lesz az Aerodrome budapesten a Megadeth el és Rob Zombie val! :D

Én is szeretem a rock zenét nagyon,öltözködésemen nem látszik

Szeretem pl.Metallica legjobb imádom

Megadeth, Rob Zombie, Megadeth, Foo Fighters, Limp Bizkit, Motörhead, AC/DC, Guns 'N Roses, Depresszió, Tankcsapda, Linkin Park, Anthrax, Slash, Nirvana, Pantera, Pearl Jam

2014. jan. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 BlackSword ***** válasza:
Aki szereti a rockot, azt úgy hívják, h ROCKER
2014. jan. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!