Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha az első találkozás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az első találkozás után nem érzek iránta semmit, akkor van értelme tovább találkozgatni?

Figyelt kérdés

A volt barátommal több mint 5 évig voltunk együtt, 5 hónapja szakítottunk.

Kb. egy hete megismerkedtem egy fiúval, akivel tegnapelőtt találkoztam először.

Nagyon jó fej, rendes, figyelmes. Nagyon megkedveltem, tök jól elvoltunk, de valahogy mégsem éreztem azt a pluszt, amit régebben már az első randiknál éreztem.

Nem tudom, valahogy azt érzem, hogy nem illenénk össze.

Külsőleg sem vonz igazán.

Nem tudom mi tévő legyek, mert tényleg megkedveltem, viszont jobban eltudnám képzelni barátként. Szerintetek idővel változhatnak még az érzéseim?

Nem akarom őt megbántani, de félek, hogy beleéli magát túlságosan is ebbe a dologba, csak nem tudom hogy mondjam el neki hogy mit érzek, mert félek hogy elveszítem....

Adjatok tanácsot légyszi....:(


2014. jan. 11. 20:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe. Nem érzel felé semmi igazi ellenállhataltan vonzalmat. Szexkapcsolatot meg nem akarsz. Akkor minek? NEm lesz belőle semmi.
2014. jan. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem lehet így megmondani. Életem legnagyobb szeremével való első találkozáskor semmit nem éreztem sőt, még csak nagyon szimpatikus sem volt.

Szerintem még adhatsz esélyt néhány találkozásnak, de ne hitegesd.

2014. jan. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Így mondd el neki, de minél hamarabb.
2014. jan. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!